Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt priviben válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt priviben válaszoltok valakinek, de nem akarjátok később folytatni, miért nem búcsúztok el?

Figyelt kérdés
szerintem primitívség csak lelépni
2015. jan. 18. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig elcsbúcsúzom. Ba.szd meg! :D
2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs benne a GYK szabályzatban.

Ha valaki nem szimpatikus, egyszerűen nem írok neki többé. És mert van a 30 másodperces várakozási idő. Utálok várni.

2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én tanácsokat adok ha tudok minden kérdésre szívesen válaszolok. Ismerkedni is szoktam, de ha nem oké valami én nem lépek le szó nélkül hanem megbeszélem az illetővel a dolgot :)


21/F

2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ez sok esetben elég hülyén, furán tud kinézni meg felesleges is,, a nem válaszolás egyenlő a sziával


"én is szeretem a dobos tortát és te?"

" én mentem Szia!"

2015. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LazyJones ***** válasza:
Szép időnk van ma, nem?
2015. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 tőlem nem búcsúztál el :P
2015. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet még egyszer újra beszélünk,különben is utálok búcsúzkodni:)
2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kéne, főleg akkor, ha csak 1-2 levélváltás van. Nekem is volt már több olyan alkalom, amikor egész egyszerűen megrekedt a beszélgetés, ezt én is, ő is érezte, szóval csak kínos lett volna ez az egész "magyarázkodós-búcsúzkodós" téma.
2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem errol van par elmenyem..


A lanyok tobbsege ugye vagy miutan megtudja h messze lakok v meglatnak nem irnak vissza olyat se h messze laksz/nem vagy szep..


Akkor akikkel beszelek ugye neha szo nelkul

lelepnek de olyan nem volt meg h majd egyszer meg beszelunk..

Mivel sokakkal beszeltem mar es szinte mindenki elfelejtett (erdekes nekem ha mas nem felhasznalonevek megmaradnak h "vele mar valaha beszeltem" es ismet tok ismeretlenkent beszelunk) igy altalaban torlom a leveleket akiket tudom h nem irnak vissza..


A masik dolog az h esetleg elkoszon es "majd beszelunk"..de ki irjon kire? Es honnan tudom h fent van e? (kene ide valami online letet jelzo dolog) es akkor meg emiatt szakad meg a kapcsolat mert a masikra varunk..



Sikerult kisregenyt irnom ami reszben kapcsolodik csak a temahoz, gratulalok magamnak -.-"

2015. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!