Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megbékélni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megbékélni azzal, hogy valakinek a külső adottságai miatt esélye sincs olyan párt találni, akihez tényleg vonzódna?

Figyelt kérdés

Hiába ismerkedek lányokkal, lekoptatnak valami kamu dumával, aztán két hét múlva látom őket kézen fogva valami nálam magasabb, helyesebb pasival.

Hiába adok magamra maximálisan, a nekem tetsző lányoknak láthatatlan vagyok, csak azoknál lenne esélyem, akik egyáltalán nem jönnek be.

Persze nem haragszom azokra akik elutasítanak, én megértem hogy mindenki valaki számára vonzóval akar lenni, csak nem tudom, hogyan éljek boldog életet abban a tudatban, hogy rajtam kívül álló okokból nekem egy teljes értékű kapcsolat lehetetlen.


2015. jan. 12. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet megbékélni.

Legfeljebb meghasonulsz - elárulhatom ugyanúgy szar lesz utána.

2015. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor mit lehet csinálni?
2015. jan. 12. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
kisugárzás és intelligencia sokat tud dobni egy ilyen ismerkedésnél...humor és ha valaki nagy dumás az is jó pont sokszor...szóval lehet "ellensúlyozni" bizonyos mértékig a hátrányos külsőt...
2015. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen hányas kinézetű lányokra hajtasz?


És magadat hányasnak értékelnéd?

2015. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen a képen majdnem minden nő egyformán ronda.
2015. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet. Plusz, te is válogatsz. Van olyan, amikor elsőre nem tetszik neked valaki, de esélyt a megismerésére megadhatod, és lehet később megkedveled.
2015. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-as: hiába. Tudok beszélgetni lányokkal, nem érzik magukat rosszul velem, csak kapcsolatra sosem engem választanak, hanem valaki helyesebbet.


4-es: magamat talán 6-osnak. A skála szerint a 7-8-as csajok tetszenének (de nem értek teljesen egyet a beosztásával).


6: válogatok hát, olyasvalakit szeretnék, akivel megvan a vonzalom. Mondom, nem hibáztatom, akinek nem kellek, csak nem tudom, hogyan fogadjam el ezt a helyzetet.

2015. jan. 12. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
hát figyi, biztos vannak olyan lányok, akik tőled szeretnének valamit, te meg elutasítod őket, mert nem elég jó csajok. az élet ilyen. vagy törődj bele vagy adj lejjebb az igényeidből és ne legyél ilyen felszínes, hogy CSAK külső alapján választasz.
2015. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de ha mondjuk egy társaságban csak a lány érzi veled jól magát a többiek nem akkor nem fog téged választani...de ha mindenkinek tetszik a stílusod, vicceid, beszólásaid, viselkedésed akkor már elég nagy esély van rá...ismerek olyat, hogy nem valami intelligens, gazdag, jóképű az illető, célja sincs, még sulit is otthagyta, nem sok jövőt jósolok neki...viszont azért mert poénos jókedvű megnevetteti a társaságot ezért bejön a lányoknak...keresik a társaságát...
2015. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8: igen. De pont ez az amit nem tudok elfogadni, hogy rajtam kívül álló tényezők miatt csak olyan juthat, aki nem tetszik (azért egyébként egy nőnek sokkal több eszköze van javítani a külsején, mint egy pasinak).

Abból az igényből meg hogy lehet leadni, hogy nekem tetsző lányt akarok?

Egyébként pedig nem CSAK külső alapján választok, de ha a külső vonzalom nincs meg, akkor mi értelme egy párkapcsolatnak? Az max. barátság.

2015. jan. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!