Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (vagy akár fiúk is)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (vagy akár fiúk is)! Volt már olyan, hogy korábban olyat csalódtatok a másik nemben, hogy máig is bizalmatlanok vagytok?

Figyelt kérdés
Pl. ismerkedésnél. Egy idő után elkezdtek bizonytalankodni, hogy mi van ha ez is egy újabb csalódás lesz stb..

2014. jún. 17. 19:25
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Volt/van/lesz
2014. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki gondolja el is mesélheti privátban. Bennem is kezd kialakulni ez a dolog. Érdekelne, hogy ki hogy van ezzel.
2014. jún. 17. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, figyelek rá, hogy ne vetítsem ki egy indivídumra egy teljesen másik ember tetteit. Csalódtam már, de tudom azt is milyen mikor a másik (a rossz tapasztalat kapcsán) engem büntet mások által elkövetett hibák miatt. Van nekem épp elég hibám, erre figyelek, hogy ilyen ne legyen.
2014. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__571.. nézd, ez az én kérdésem volt még régebben, szóval én igen:)
2014. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt és biztosan lesz is, de ezeken tovább kell lépni. Nincs más mód, csak felszegni a fejedet és menni az utadon. Mindig is voltak és lesznek olyan emberek, akik megbántják a másikat, főleg, ha gyengéd érzelmek is fűzik hozzájuk a másikat, mert akkor egyszerűbb a dolguk. Ez sajnos az élettel jár. Ám ezek erősebbé és keményebbé tesznek, megtanítanak egy idő után, hogy kiben bízhatsz és kiben nem, de még ekkor is csalódhatsz, viszont ettől lesz az élet kihívás és nem egyszerű. Ám majd megtalálod azt, aki ezeket mind elfelejteti veled, szeret téged és nem fog bántani (jobb esetben megtalálod, aki nem). 18/L
2014. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DanteSoS ***** válasza:
mái napig nem tudok megbizni a nőkben csak csalódást okoztak eddig, még a saját anyám is
2014. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!