Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy a 4. találkozón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a 4. találkozón se volt csók?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni meg ideges lenni,hogy nem tetszek neki, de akkor meg minek akkor találkozgatni. Pedig nem vagyunk se annyira fiatalok, de még szüzek se!

20/L


2015. jan. 18. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Félénk a srác?? Mert akkor nyugodtan te is smárold agyon....ahhhhh de élvezném ha a csaj úgy letámadna :D
2015. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja, de még hozzám se nyúlt.
2015. jan. 18. 23:18
 3/11 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy nem szűz? Ha még hozzád sem ért, de már megosztotta veled hogy nem szűz? O_o (#1 kommentelő)
2015. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félénk :D kezdeményezz :D az majd ad neki bátorságot nefélj :v
2015. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem szűz lehetsz te neki az első igazi nője. Ha gondja van miután letámadod akkor szolni fog, lehet kezdő.
2015. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, ő maga mondta hogy eddig 5 csajjal szexelt élete során. Bár ezek után, egyben is kételkedek.
2015. jan. 18. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Most kicsit meglepődtem.

Eddig én akárhányszor nem csókoltam vagy nem értem hozzá a lányhoz az első randin, nem is lett második randi.

Meglepődtem, hogy van olyan lány aki vár több randit is.

A legközelebbi randin kérdezd meg tőle, hogy "Nem akarsz végre megcsókolni?", de mosolyogj hozzá. :)

2015. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem vártam több randit, mert az első eleve szerintem rossz volt, de hát ő nem igy látta, és aztán hívott többször is :D
2015. jan. 18. 23:28
 9/11 anonim ***** válasza:
A meglátásom szerint szűz, de ezt cikinek tartja és most fél.
2015. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi se nyultunk egymashoz a baratommal . Pl kb 2-3 het utan volt csok, mert elobb nem akartam. Nem vagyunk szuzek sem fiatalok, es a szexet is szeretjuk kizarolag egymassal. N
2015. jan. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!