Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közti vérzés többször is, mitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közti vérzés többször is, mitől?

Figyelt kérdés

Írtam az egészség kategóriába is, de ott nem válaszolnak. Szóval menszesz előtt egy héttel, meg most utána már kétszer is volt valami. Az elsőnél véres lett a bugyim, ma pedig valami véres-barnás kocsonyaszerű cucc jött ki belőlem. Olvastam h félidő környékén még akár "normális" is lehet, de most 5 nap különbséggel aggasztó. Már a mensi előtti- utáni is az volt... :(.

Kérdéseim: lehet e ez "sima" felfázás, vagy valami hormonális (bár gyógyszert nem szedek), vagy komoly? Orvoshoz már bejelentkeztem, de csak jövő héten mehetek. Illetve lehet e így szexelni, főleg gumi nélkül. Ez ráadásul nagyon friss kapcsolat, ezért is nem hinném h tőle van, mert a mensi előtti vérzesnél még nem volt. (Előtte több hónappal volt kapcsolatom, és ott mindig gumiztunk, szóval attól a fiútól megint nem lehet.) Vagy van a mostatinak hozzá köze? Az utóbbi kettő előtt voltunk együtt először. És a szex nem fájt, nagyon is jó volt, meg nem is vérzett, pedig elég nagy méret, hasonlóval volt már problémám. Utána 3 nappal volt a vér, 5 napra rá meg ez a véres kocsonya. :( A hasam nem fáj, bár kicsit érzem de sztem az csak a félelem miatt van.

30n


2015. jan. 19. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt majd az orvosod megmondja.. :)

Nem hiába nem válaszoltak se itt,se az egészség kategóriába.

2015. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, az a biztos (remélem), csak gondoltam addig is hátha valaki tud mondani valamit, mert konkrétan ezeket a tüneteket nem találtam neten, pl ott jóval enyhébb vérzést ír, olyat ami szinte nem is látszik, vagy fájdalommal járót... :(
2015. jan. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!