Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihető, hogy eredetiek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy eredetiek a melleim? (képek)

Figyelt kérdés

Vékony vagyok sosem volt mellem és semmi önbizalmam nem volt, ezért megcsináltattam pár éve, de nem túl nagyra csak hogy legyen mégis valami.

Nekem nagyon tetszenek de mégis sok pasit eltántorít, amikor megtudja, hogy szilikon. Az oldalon is sok olyan hozzászólást láttam amiben írták, hogy inkább kicsi legyen de természetes, elfogadhatatlan, ha valami mű.

Nekem ebből elegem lett, és az az ötletem, hogy innentől kezdve azt fogom mondani, hogy eredeti, vagy nem mondok semmit, amíg nem kérdezik. Szerintem mindenkinek tetszene a mellem, amíg meg nem tudják, hogy szilikon, és a hegek is alig látszanak. Aki ilyenért ítélkezik az nem érdemli meg, hogy őszinte legyek.

Ti el tudnátok hinni hogy nem szilikon? Látszik a képeken?

Félek, hogy az igazi ritkán ilyen jó :S


[link]


[link]


[link]



2015. jan. 19. 17:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, akik rinyálnak a kis mellük miatt most miért nem írogatnak ide.
2015. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Látványra meglepődnék, hogy ilyen szabályosak, de valószínűleg nem gondolnám, hogy szilikon, amíg nem látnám őket mozgásban, vagy nem fognám meg.
2015. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Ha nem mondanád, akkor nem tűnne fel, mert nem estél túlzásokba és normális méretet csináltattál. Tapintásra nem tudom, hogy ki lehet-e találni, nem volt még hozzá szerencsém.


Egyébként szerintem ne indítsad azzal az ismerkedéseket, hogy szilikon melled van és akkor nem lehet baj :) Ha kérdezi, akkor megmondod, hogy az, de szerintem nem kérdezné senki.

2015. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

ha szilikon lenne akkor néminemű vágásnyomnak kellene látszania (egy halovány egyenes vonalka)

de ilyen nincs !


szal vagy beteleportálták vagy kamu a kérdés :-)

2015. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Jaaaaaajbabám

ha egfogja valaki tudni fogja, hogy nem igazi.... de ha már megfogja, akkor mármszerintem nem fogja érdekelni:D

szóval ne csinálj belőle nagy ügyet... nem is értem, Te kérdés nélkül is elmondtad, hogy szilikonozva vagy? Fura ismerkedési szokás...:D

2015. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Hihető-e? Hát én biztos rákérdeznék hogy megcsináltattad-e.

Az viszont kétségtelen hogy nagyon szép és feszes.(pont ezért kérdezném meg)

Ha ez az egy dolog van rajtad megcsináltatva szerintem normális pasi nem szakít veled, csak a műtéteket ne vidd túlzásba.

Ilyen mellnek szerintem a férfiak 90% örülne akár eredeti, akár szilikon.

2015. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
ja amúgy rendben vannak :-) szal nem irigy vagyok csak nekem is volt mellműtétem és akár mennyire jó a sebész MINDIG marad nyoma a műtétnek
2015. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
szilikont a szádon keresztül tették be?
2015. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
én elhiszem, mert szűz vagyok.
2015. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Szebbeket nem is lehetne kívánni. Hihető :)
2015. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!