Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen borzalmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen borzalmasan kicsik a melleim?

Figyelt kérdés

23 éves felnőtt nő vagyok, de semmi mellem sincs. Ez engem nagyon zavar, s volt is már több olyan kapcsolatom ami e miatt ment tönkre. Meztelenül majdnem úgy nézek ki mint egy fiú, tényleg nagyon lapos a mellkasom, még a szívdobogásomat is lehet látni. Már fürdőruhát sem igen szoktam felvenni. Amúgy a család többi nő tagjának ilyen gondja nincs... szóval nem tudom miért pont én jártam így.


Voltam már dokinál is, s ő nem tudott semmit mondani. Plasztikai műtét szóba jöhetne, de sajnos nincs pénzem rá.


Így tényleg elég rossz mert sok negatív élmény ért már emiatt. Valaha lesz olyan pasi, akinek ez nem zavaró? Ilyen helyzetben mit lehetne tenni? Van bárkinek valami jótanácsa?


[link]

[link]


2014. okt. 25. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
6%
Én 21 éves pasi vagyok és nekem nagyobbak a melleim! Privit nem kérek.
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg kéne próbálnod enni, nagyon soványnak tűnsz innen nézve, és akkor talán oda is jön fel valami.

23/F

2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jót tenne ha izmosodnál. Amúgy meg semmit se lehet tenni ilyen van ezt kell megszeretned.
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Ha a doki nem tudott mit mondani akkor mi sem fogunk tudni, genetika, ennyi.

Egyedül egy plasztikai műtét segíthet.

2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy egyébként nem az a zavaró, hogy kicsik, hanem hogy tényleg nagyon vékony vagy.

#2 voltam

2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sok fiút nem zavar ez. Engem sem zavarna. De ha lehetne egy megjegyzésem és érdekel akk írj privit
2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
21%

Ezek a te képeid?

nem tudom mit tehetnél... stílus. ennyi segthet... jó stílus, kisugárzás, gyúrj rá a fenekedre, szexy gatyák, fehérneműk, próbáld ki az anált, megy-e és a szívó/szopótechnikádra is fejlessz rá, hogy azzal tartsd meg a hímeket. sajnos szerintem is kompenzálnod kell

2014. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
Ne stresszelj ezen, nekem se lenne semmi bajom vele, inkább az zavarna, hogy túl vékony vagy. Barátnőmé is épphogy csak nagyobb, és nekem tetszik. Ellenben ha megműttetnéd magad, szóba se állnék veled. :)
2014. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%
Engem nem zavarna, sokkal inkább a több anyajegyed zavarna. Hízzál meg, mert nagyon sovány vagy és mellre is fog menni. Amúgy meg, hogy a családban nincs ilyen gond az azért lehet, mert a póstás hozott? :)
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 ASOT ***** válasza:
65%

2,3-nak igaza van.


alapból nagyon vékony vagy, és esetlennek tűnsz.

Sport plusz étrend-változtatás kellene.

2014. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!