Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éjszaka volt vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszaka volt vagy lehet folytatása?

Figyelt kérdés

Mindketten huszas éveink derekán járunk. Ő egy ideje szingli, én a közelmúltban vetettem véget a barátommal a kapcsolatunknak. Egy ideje elkezdtünk levelezgetni egymással. Hamar kiderült, hogy szexuális téren nagyon hasonlóak az igényeink. Órákat beszélgettünk erről. Nagyon szeretett volna már találkozni velem, én is vele, csak félelmeim voltak, hogy csupán egyetlen alkalomról lesz szó és elveszti az érdeklődését irányba. El is mondtam neki az aggodalmaimat, de ő megnyugtatott, hogy nem egy alkalomra tervez velem, hanem sok-sok alkalmat, örökké. És ne is sértsem meg olyasmivel, hogy ezt nézem ki belőle. Azt mondta, ő nem csak a szexre vágyik velem, hanem elkezdett érezni is valamit. Minden nap keresett, küldte a szíveket, látszott rajta, hogy érdeklem. Aztán megtörtént, aminek történnie kellett.. El volt nagyon ragadtatva, azt mondta, nagyon tetszett neki, amit nyújtottam, ugyanakkor utalt 1-2x szex közben arra, hogy ő "kevés" nekem.. Megkérdezte, hogy ugye lesz folytatása? Ezek után még a legjobb barátjának is mondta, mennyire jól érezte magát velem és reméli lesz folytatás.

Viszont nem igazán keres... írt másnap hogy köszöni azt a szép napot.. de már nem írt magától, csak ha én írok, és kicsit visszafogottabb velem. Mi lehet a gond? Ő akarta, hogy legyen egyfajta kapcsolat köztünk, ő volt annyira elégedett látszólag.. és most meg mióta megtörtént, mellőzve vagyok. Mi lehet a gond? Csak ennyire kellettem? Kérdeztem tőle is, azt mondja nincs semmi baj és fogunk találkozni.. csak mikor? nem vágja rá, hogy most rögtön, csak annyit, hogy majd megbeszélünk egy időpontot..


Kérlek segítsetek, én spilázom túl vagy tényleg nem érdeklem?

4 nap telt el az eset óta.


2015. jan. 20. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Jogosan aggódtál azokért a dolgokért,amiket leirtál..Még ha ezt is mondta volna nekem,tuti nem hittem volna el..A pasik tudják mit kell mondani egy lánynak,hogy megkaphassák.


Ott rontottad el az egészet,hogy lefeküdtél vele..


4 napja nem beszéltetek?

2015. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hetkoznap gondolom suli vayg munka dolga van ne parazz
2015. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Turelem, tetszett neki, hogy hamar megkapott, kivansi arra, hogy masnal isbejon a szoveg, lehet mas nok utan is kajtat... No vagy nagy vagy, ne fuss utana, majd ir ha kellessz neki! Vagy gondjai akadtak,.
2015. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából beszéltünk. De tudjátok úgy, hogy másnap ő írt 1-2 mondatot, semmi egyéb. Aztán én írogattam neki és arra válaszolt, de semmi extra. Nem úgy ír, mint korábban, ez észrevehető. Válaszolt a kérdésekre, küld 1-2 szívet, de érzem, hogy gond van.

Igen, dolgozik ő is, én is, de ez eddig is így volt, mégis volt időnk egymásra. :( :(

Borzalmasan érzem magam.

2015. jan. 20. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem jött össze olyan hamar, 3 hónapja próbálkozott...
2015. jan. 20. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
ha utalt arra, hogy Ő kevés neked, lehet hogy az a baja.. Nem érzi magát elégnek hozzád és azt hiszi, csak szánalomból és udvariasságból írsz neki...
2015. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem így van, mindennél jobban vágyom Rá...
2015. jan. 20. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Azt megtudhatnám, hogy pontosan miket írt neked, amivel ennyire letudott venni a lábadról?

Perpillanat arra tudok gondolni az érdeklődése alábbhagyása miatt, hogy megkapta amire vágyott és tovább nem lát benned semmi érdekes felfedezni valót. Többször kellett volna vele személyes találkozókat tartanod és akkor személyesen szemtől szemben jobban át tudtál volna látni a szándékain.

2015. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!