Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte minden éjszaka vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden éjszaka vele álmodok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, szerelmes vagyok belé. De nem járunk, csak ő is néz engem mindig a suliba. Sose beszélgettünk még, és szinte mindig megjelenik az álmaimba. Általában úgy hogy a suliba vagyunk és beszélgetünk, elkezdünk járni stb. Minden vágyam ez, hogy egyszer valóra váljon.

De volt már olyan is mikor azt álmodtam hogy egy este sétálgattam fent a parkba és ő is ott volt majd oda állt mellém elkezdett lökdösni és mosolygott, aztán beszélgettünk majd szerelmet vallot és elkezdtünk járni.

Ma éjszaka is vele álmodtam, az is sulis volt. Ott is néztük egymást, ő elpirult mosolygott meg ilyenek. Bár ez élőbe szinte minden nap megtörténik.

Miért álmodok vele? Sokat gondolnék rá, vagy mert az minden vágyam hogy összejöjjünk?


2014. dec. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
vonzódsz hozzá
2014. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:/
2014. dec. 30. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert már kezd viszketni a kis suncid:XD
2014. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
xd
2014. dec. 30. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos ^^
2014. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi?
2014. dec. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!