Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem lesz (nekem megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem lesz (nekem megfelelő, vonzó) barátnőm, akkor mindig érezni fogom ezt a hiányérzetet, vagy elmúlik majd?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jo kerdes..

Sorstarsak vagyunk..

2015. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elmúlik. vagy nem. mégis mit vártál? valaki elkezd majd sajnálni?
2015. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen a neked megfelelő nő? :) te mit tudsz nyújtani?

mert ha egy lusta, elhanyagolt, unintelligens pasas vagy, aki szép, jó alakú, okos bombanőre vágyik, akkor valami nagyon nem stimmel

2015. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok, igényességben nincs kivetni való rajtam, csak az adottságaimat érzem kevésnek.
2015. jan. 21. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok fiatal srác gondolja úgy, hogy sosem lesz barátnője, vagy ha lesz akkor Ő lesz az igazi és pont. Valójában félsz az ismeretlentől és nem akarsz csalódni és visszautasításokat kapni. Az élet egy tanulási folyamat,melyben megismered a körülötted lévő világ folyamatait és megtanulod annak szabályait. Leginkább az autóvezetéshez lehet hasonlítani....senki sem született úgy, hogy kapásból tudott vezetni, valakinek könnyebb elsajátítani, valakinek nehezebb. Tapasztalatlanul, bénázva nem fogsz kelleni a csajoknak...ehhez pedig rutint kell szerezned. Attól, hogy elkezdesz valakivel járni még nem jelenti azt, hogy feleségül is kell venned....de megkapod a lehetőséget ahhoz, hogy tanuljál és gyakorlott legyél. Könnyen belátható, hogy először nem F1 autóval kell kezdeni,mert azzal biztos felsülsz, hanem valami könnyen kezelhető "példánnyal" amivel még éppen elboldogulsz és szépen lassan tudatosan!!! előre lépkedni amíg megtalálod a számodra igazit.

37F

2015. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!