Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni az első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban tervezünk először találkozni azzal a fiúval, aki tetszik. Leutazna hozzám. Viszont nem tudom , hogy milyen helyszín lenne a legideálisabb... Nem a saját falumban találkoznánk, és még nem volt róla szó, hogy eljönne konkrétan hozzánk, mert uvye mégis csak először találkozunk... Viszont a város, ami úgymond a találkozásunk központja lesz...nos...nem igen rendelkezik sok lehetőséggel. Mondjuk a sétálás is egy jó időtöltés, meg a ügye van itt egy híd, ami összeköti Magyarországot Szlovákiával. Meg van egy kimondott szép hely, a Duna-part, ahol szeretek ücsörögni és élvezni a kilátást. De nem lenne egy idő után unalmas? Mozi, vagy bevásárlóközpont nincs a közelben, így az is kilőve. Meg mondjuk bemutatom neki a barátnőmet, aki ott lakik a közelben, és amúgy is meg akarják ismerni egymást. Esetleg valami ötlet, hogy mit lehetne csinálni? Ezek az ötletek szóba jöhetnek?

#randi #első találkozás #megfelelő helyszín #helyszín ötletek
2014. dec. 1. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sétáltok egy nagyot és miután szétfagytatok a Duna parton megisztok valamit( 1 erre alkalmas hely azért csak van). Ha beültök valahová akkor esetleg hívd oda a barátnődet is biztos nem unatkoznátok.
2014. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BulmaSwan ***** válasza:
Beülhettek akár cukrászdába is a séta után, de ha nem igazán van sok látnivaló se ahol találkoztok, akkor miért nem találkozok máshol, ahol tudtok is mit csinálni? A barátnőd bemutatását szerintem jobb, ha kihagyod, hisz te akartál a fiúval találkozni.. neked tetszik.
2014. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért nem talákozhatunk más városban, mert nem engednének el a szüleim,és a közelben csak faluk vannak. A barátnőmet lehet, nem most kéne belefonni a dologba, de mivel ő az, aki végighallgatta az összes nyavajgásomat a fiúról, "megérdemli" hogy találkozhassanak.
2014. dec. 1. 00:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogócskázni*.*
2014. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az ötleteket c:
2014. dec. 1. 00:51
 6/11 A kérdező kommentje:

4#

lehet nem is tévedsz nagyot, ugyanis megeshet, hogy zavaromban elfutok, és a fiú próbál elkapni :D

2014. dec. 1. 00:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg akarják egymást ismerni.

A srác most miattad megy el vagy a barátnőd miatt? Mert nem mindegy.

Én a helyedben még tuti nem mutatnám be neki a srácot. Oké, hogy meghallgatott, de ez nem azt jelenti, hogy az első randitokba mindenképp bele kell ocsmánykodnia.

2014. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ők ketten is már beszélgettek egymással. Bár igen... Első találkozáshoz nem a legjobb ötlet. De tényleg, barátnőm nem tenne keresztbe nekem, és a fiút ismerve, ő sem.
2014. dec. 1. 15:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Kissámlit.
2014. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy kávé után olyan helyre vittem a csajokat ahol csókolózni lehet....nem tél volt
2014. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!