Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki lábfetisiszta az titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lábfetisiszta az titokban szokta tartani, vagy ugyanúgy elmeri mondani, mint aki a mellekre gerjed?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmeri mondani vagy hülyének tartják vagy gusztustalannak. Értelmesnek sohasem.. (egy lábfetisizta F/29)
2015. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ kinek. Szexuális partner előtt nem tartom titokban, mások előtt nem téma.
2015. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartottam titokban,rólam tudják a haverjaim,de elég sokat cikiznek vele.
2015. jan. 21. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
általában el merik. de most, őszintén. minden pali gerjed a mellekre, az, hogy valakinek ennél aberráltabb testrész-fétise legyen, az is megszokott. szóval szerintem nem nagyon titkolják. -.-
2015. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom.
2015. jan. 21. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak jelek, amik utalhatnak rá, és hogyha ezt valaki kívülálló többször tapasztalja, akkor összerakja a képet (pl.: a tanár papucsos lábát nézi a tanuló titokban <sokszor lefele néz>).
2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mértékkel cuki. A lábujjak érzékeny testrészek. Aki szerint a testrészek imádata gusztustalan, az számomra gugusztustalan. 33N
2015. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés.


Én még társaságban soha nem mondtam el, még szűk haveri körnek sem. Csak lánynak, de lányból is csak egynek. Egy haverom van, aki max sejti. Sokat elfilózok rajta, hogy érdemes lenne-e elmondani. Őszintén szólva már eléggé belefáradtam abba, hogy állandóan eltitkolom mindenki előtt, és így kiélni is szinte lehetetlen. Sokszor masszíroztam már csajok talpát, de az a tapasztalatom, hogy nagyon ritka az, hogy egy csaj magától kitalálja. Nekem baromira meglepő az, hogy nem veszi senki észre, hogy állandóan a csajok lábát bámulom, de valahogy az átlagemberek úgy látszik, ilyenre nem is gondolnak.


Volt baráti társaságban olyan csaj, aki kijelentette, hogy ő undorodik a lábfetisisztáktól, és mindig ilyeneket fog ki. Kb. 20 perc múlva meg felmerült az a téma, hogy ki mire indul be a legjobban. Ilyen felvezetés után érthető okokból nem árultam el, de érdekes lett volna.

2015. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!