Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (? )

Figyelt kérdés

Szóval ma buszmegállóban találkoztam egy fiúval,akivel már találkoztam sokszor (konfirmációelőkészítőn,de lényegtelen),és odajött hozzám,kaptam két puszit,és azt mondta hogy megváltoztam,meg hogy csinos vagyok.Aztán kért egy ölelés,én mondom háát oké...és akkor megöleltem és kicsit megpaskolta a popsimat...,aztán ment a busza,és mégegyszer megölelt ugyanígy.Mit lehet csinálni ilyenkor?vagy hogy ne paskoljon,hiszen nem vagyunk eggyütt^^,vélemény?

ő 16-17 én meg 15/L


2015. jan. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
R.i.b.a.n.c
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van szád, gondolom, hogy beszélni is tudsz, és voilà.
2015. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Markolj rá neki te is legközelebb, aztán meglátod a reakcióját.
2015. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zavar?---> mond meg neki.

Nem zavar?--->hagyd neki.

Jobbat nem tudok.

2015. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy zavar. Vagy húzd el onnan a kezét. Nem vagy tárgy, hogy bárki csak úgy fogdosson.
2015. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne paskoljon.
2015. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!