Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Februárba lesz valentin nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februárba lesz valentin nap és február 26-án van az évfordulónk. Vegyek egy nagyobb ajándékot barátnőmnek vagy vegyek két kissebbet? És mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem

Szerintem Valentin napon elég, ha együtt vagytok, vagy megisztok valamit, az úgy is csak egy általános divat"ünnep". Az évforduló a saját alkalmatok/ünnepetek, oda mehet ajándék is.

2015. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd??? Ha kort mondasz talán könnyeben tudunk segíteni
2015. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16
2015. jan. 21. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én gondolok egy ékszerre pl innen [link]

Gyönyörűek vannak viszonylag jó árban ha szereti az ilyeneket. :-) ha lehet nyakláncot vagy fülbevalót nézz, a gyűrűt nehogy félreértse bar még csak 16 de sose lehet tudni milyen érzelmek jönnének elő a gyűrűt látva :-) valentin napra szerintem egy doboz raffaello belefér :-)

2015. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!