Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért okoz ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért okoz ekkora problémát, hogy nagyjából bekategorizáljam magam a párkeresés terén?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen lányokkal vagyok kb. egy szinten, sokszor érzem úgy, hogy aki nekem vonzó, az már biztos túl jó hozzám, hogy biztos csak olyannak kellenék, aki nekem nem. Nem tudom reálisan értékelni magam, nem tudom, nagyjából mi az, amit még elvárhatok.

Olyannal nyilván nem akarok összejönni, aki nem vonz, de nem tudom, kb milyen kategóriában kéne keresgélnem.


2015. jan. 21. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot. Aki tetszik, ahhoz menj oda.
2015. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Behalok, olyan kategóriában keresgélj, ahol számodra megfelelő személyiségű lányok vannak, ez egy remek szita, majd meglátod.
2015. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, azt nem lehet külső alapján eldönteni, hogy megfelel-e nekem a személyisége.
2015. jan. 21. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy aki tetszik neked neki biztos te nem kellenél, akkor nem jutsz tovább semennyire! Egy esélyt adj magadnak azért.
2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet úgy jött le a kérdésből, hogy még soha nem is próbálkoztam, de ez nem így van. Sajnos azért érzem így, mert eddig hiába próbálkoztam nekem tetsző lányokkal, egyikkel se jutottam semmire.
2015. jan. 21. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert lány vagy. A lányok jellemzően nem jók abban, hogy reálisan ítéljék meg magukat.

Viszont valamit elárulok: a fiúknak nemcsak a külső számít. Simán lehet olyan pasid, aki sokkal jobban néz ki nálad.

2015. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Számomra fura, hogy az ember úgymond kényszeresen felcímkéz, kategorizál mindent, mintha anélkül nem lehetne élvezni az életet, pedig szerintem sokkal jobb lenne ezek nélkül.

És azért okoz ekkora problémát, mert azzá teszed.

2015. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Sajnos azért érzem így, mert eddig hiába próbálkoztam nekem tetsző lányokkal, egyikkel se jutottam semmire."


Kíváncsi vagyok ebből hogyan jutottál arra, hogy én lány vagyok.

2015. jan. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!