Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogy képzelik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy képzelik el, milyen egy nőnél a párkeresés?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 10:58
 1/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Olyan, mint nálunk, csak nem ők kezdeményeznek.
2014. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:

Online..valami megfogja az adott ember adatlapján/levelében és onnantól kezdve ismerkedik vele amig meg nem unja vagy bele nem szeret.

IRL... csak szórakozó helyi tapasztalataim vannak... ott oda megy lesmárolja aztán táncolnak vagy oda megy meghivatja magát egy italra ami közben észrevétlen fizikai kontaktust teremt aztán smárolnak és táncolnak.

2014. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leszólítják, beszélget az illetővel, elkérik a számát, aztán randi. Aztán lesz, ami lesz attól függően, hogy éppen kivel hozta össze a szerencse, vagy a balsors.
2014. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kirakja facebookra hogy szingli-->500 udvarlo.
2014. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én azt látom, hogy az itteni gyikes srácok nagy részének nagyon nem valós nézetei vannak a dologról. itt szinte tényként van kezelve, hogy a nőknek csettinteniük sem kell, még egy kevésbé dekoratív/kirívó lánynak is egyszerre vagy 50 pasi csapja a szelet. nekik csak válogatni kell, ők soha nem kapnak visszautasítást, a 20 év körüli lányok szinte csak idősebb, 30 feletti pasikkal kavarnak...

a valóság nem ez a környezetemben szerencsére.

elnézést, hogy nőként szóltam hozzá, remélem, nem kövezel meg érte, kérdező :)

2014. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

"itt szinte tényként van kezelve, hogy a nőknek csettinteniük sem kell, még egy kevésbé dekoratív/kirívó lánynak is egyszerre vagy 50 pasi csapja a szelet"


Mert ez tény, hogy bármikor így lehet. Ha máshol nem, akkor a neten mindenképpen. Ha csinálsz egy társkeresőn egy full üres női profilt, máris kapsz 50 levelet, csak válogatni kell. Én ezt teszteltem is, és teljesen átlagos, normális levelek jöttek be, nem farokmutogatós, ajánlgatós taplók írtak rá.


Amikor a nő azt mondja, hogy nincs lehetősége, akkor ott van ki nem mondott információ is, miszerint nincs olyan lehetősége, amihez ő valami oknál fogva ragaszkodik. Lehet ez olyan megrögzött elv, miszerint ciki neten ismerkedni, vagy akár az, hogy a felhozatal nem üti meg az ő túlzott igényeit.

2014. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 os jól mondja!


Több évet voltam társkeresőn, kitöltött profillal, arcképpel. 1 levelet nem kaptam a nőktől.


Női adatlapoknál meg látom, hogy 30-40 perce regisztrált, full üres, kép sincs kint, és ott virít máris 3 levél, ha kép van akkor 10-15 levél, ha ki van töltve szépen, akkor meg 500+ olvasatlan levél. És akkor még nem is egy topmodellről beszélünk, hanem full átlagos lányokról.


Én meg gondolkodom, hogy koptassam e a billentyűzetemet és tépjek e egy sorszámot hozzá, vagy hívjam fel a titkárnőjét esetleg egy időpont egyeztetésre. Persze ráírok, és a levelem megy olvasatlanul a kukába!



amelyik csaj nem hiszi, az próbálja ki!

2014. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!