Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít-e, hogy tudom a jelszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít-e, hogy tudom a jelszavát vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A pàrommal az első 1 évben tudtuk egymàs facebook jelszavàt,;nem féltékenykedtünk mindennap 1x fellépett az enyémre , én az övére. 1 év utàn 2 hònappal 1 csajnak ilyeneket irogatott fbn : majd feljössz hozzàm, tetszik, hogy cicagatyàt hordassz és az is, hogy gyúrsz apopsidra. Ràkérdeztem hogy ez mi? Azt mondta direkt ìrta ott , hogycén is lássam. Utàna 4 napra szakìtottunk, utàna kibékültünk. Azóta se tudjuk egymàs jelszavàt. Azóta màr 4 éve vagyunk együtt és sokszor elgondolkozok vajon kikkel és mit beszèl. Szâmit ez vagy ne ràgódjak ezen? Valaki adjon tanàcsot! :(
2015. jan. 21. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez idő alatt eltelt 4 év,és neked most jutott eszedbe?
2015. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt megadni egymásnak a jelszavakat meg a bosszúállás így, lehet hogy egy életre tönkretettétek a bizalmat.
2015. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ha már négy éve működik a kapcsolat? Lépj tovább a múlton.
2015. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg palacsintát sütni, úgy több pasi közül választhatsz.
2015. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már rég megcsalt.
2015. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen valóban hülyeség 4 év utàn, de nem rég hallottam egy közös ismerősünktől egy érdekes dolgot ,és ezért jutott most eszembe ez.. :(
2015. jan. 21. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:

A bizalom a legfontosabb, mondjak sokan. Ez igaz, de biztos mindenki fejeben megfordul, hogy vajon a parom kikkel beszel es mit.

Engem is erdekel, kikkel beszelget a baratom, bar nem tudom a jelszavait. Ha olyanokat irogatna egy lanynak, amiket a te baratod en is kiakadnek. De mar eltelt 4 ev. Ne azon az egy dolgon gondolkodj. Mostmar amugysem erdemes felhozni neki. Meg amugy is. Amig mukodik, es teged akar, addig nincs gond :)

2015. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezen akkor nagyon nehezen léptem tùl, hiàba békültünk ki fél év kellett mire teljesen túltettem magam ezen , nagyon fàjt... és most , hogy hallottam 1 dolgot újra előjött bennem.
2015. jan. 21. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mi a helyzet.

Sajnos, ha már elveszett a bizalom, azt nagyon nehéz visszaszerezni.

2015. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!