Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudni fog, vagy észreveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudni fog, vagy észreveszi egyáltalán hogy tiltottam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki teljesen úgy viselkedett, mintha szerelmes lenne belém, félreérthető jeleket adott, aztán egyszer csak nem írt többet, nem válaszolt, megsértődött valamin azt hiszem, vagy csak szimplán nem érdeklem. Viszont én teljesen beleszerettem (újra), és az a baj, hogy ezt már eljátszotta egyszer, hogy szeret, aztán lelépett. Igazából nem érdemelte meg, hogy egyáltalán újra szóba álljak vele.

De a lényeg az, hogy nem akarok miatta szenvedni, ezért letiltottam, töröltem a korábbi üzeneteket. Számomra megszűnt létezni, meghalt. Az a fiú, akit én szerettem, akivel rengeteget beszélgettem, és akinek úgy tűnt fontos vagyok, már nem él. Ha meglátom valahol, az már nem ő, csak egy ismeretlen, aki hasonlít arra, akit szerettem.

Az a baj, hogy gyakran összefutok vele, és nem tehetek úgy, mintha nem ismerném, de nekem így sokkal könnyebb elfelejteni őt.

Mit mondjak neki, ha megkérdezi, hogy miért tiltottam le?


2015. jan. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Így jártam én is! Na jó, nem pont így, mi nem futunk össze, ráadásul ő tiltott engem(? :D) Azt mondanám neki a helyedben, hogy "Nem akarok semmilyen kontaktusban lenni veled, nem fogsz belőlem hülyét csinálni még egyszer"
2015. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jé, nagyon hasonló történet, csak én is a letiltott szerepében voltam, és én nem léptem le, egyszerűen csak le lettem tiltva, "meg lettem ölve" számára :D
2015. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!