Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális tanácsokat kaphatnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális tanácsokat kaphatnék?

Figyelt kérdés

Még mindig nagyon-nagyon szeretem az exemet.2 évig jártunk (osztálytársak,padtársak is voltunk)nagy szerelem volt.Aztán történt valami.Megcsalt,megalázott sőt bántalmazott is néha.De nem folyamatosan hanem egyik nap a tenyerén hordozott másik nap meg szó szerint utált.

Én szinte betegesen imádtam.Akármit tett velem én megbocsátottam mindent.Mindig jött hogy jaj ne haragudj elvesztettem a fejemet,de nagyon is szeretlek téged dumával.Kicsit hittem neki,de inkább a szívem vezérelt.A tanárok mindig dicsérgettek hogy hogyan szerethetek így valakit,meg milyen hűséges vagyok stb.

A fiút meg szidták mint a bokrot amiért rosszul bánt velem.

A suliból leballagtunk.Szépen váltunk el.Majd két hét múlva közölte soha többet ne keressem.Nem kerestem.Aztán 3 hónap elteltével hallom hiányzom neki.Bejelöltem fészen de letiltott.Aztán 1 hónap múlva elkezdett hívogatni.De amikor felakartam volna venni mindig kinyomta. :( Aztán megint eltelt egy hónap és ő maga jelölt be.Megint letiltott.Majd megint bejelölt.Akkor rám is írt.De csak az osztálytaliról beszélgettünk amit én szervezek nyáron.Aranyos volt.Mondtam neki bocsásson meg nekem mert szerettem.Azt írta oké rendben.Mondtam neki ha megy én nem megyek.Azt mondta menjek.Jó éjszakát kívánt nagyon cukin.Magunkról nem beszéltünk.Aztán másnap ráírtam hogy mizu? Azt írta semmi.Letiltottam.Majd megint bejelöltem de nem jelölt már vissza.A barátnőm kérdezte tőle miért utál engem: Azt írta neki nem mindegy? És azt mondta neki menne az osztálytalira csak én nem mondtam meg mikor lesz.

Én meg kitiltottam az osztálytalálkozóról.nem akarom ezek után látni.Pedig úgy szeretem és egy fiú sem érdekel.Állandóan sírok,nyugtatókat szedek és szenvedek.Már 1 hónapja nem beszélünk.Semmit nem tudok róla.És az a legrosszabb hogy utálni sem tudom mert nagyon sok szép emlékem van róla.Amikor a saját életét kockáztatva mentett meg engem.

A lelkem sajog és egy roncs vagyok.Fáj az élet nélküle.

Sose szerettem így még egy barátomat se.Majdnem még kisbabánk is született.Akit ő is nagyon akart.

Nem tudom mit tegyek.Bunkó tanácsot nem kérek!!!

20/L


2015. jan. 21. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.. Nekem elmúlt a fajdalom, tobb mint 2 évvel a szakitas utan
2015. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek a fiúnak úgy tűnik komoly problémái vannak. Te pedig függő vagy. Keress olyan fórumokat, ahol ezt kezelni tudod, mert így nehezen leszel boldog párkapcsolatban a jövőben.
2015. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kihasznál, megbánt, megaláz, bunkó, szeszélyes... Mi a kérdés?!
2015. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj először is fogj egy papírt és csinálj két oszlopot: A negatívumok, a pozitívumoknak is külön egyet.

Aztán súlyozd őket, ezt úgy értem hogy gondold át melyik volt hangsúlyosabb a rossz vagy a jó. Ha ezt végig gondoltad (a leírtak alapján mondjuk szerintem a rossz de nem akarlak befolyásolni tényleg gondold végig!)

Másodszor ne tartsd vele a kapcsolatot! Ha beszélsz vele magadnak ártasz. A kapcsolat köztetek sosem lesz sajnos baráti... szerelemből nem lesz barátság (tapasztalatból mondom).

A következő osztálytalálkozóról ne tiltsd ki! Menj el viselkedj vele normálisan. NEM ÉRDEMELI MEG hogy szeresd a leírtak alapján....

Bár fiatalabb vagyok nálad szerintem fogadd meg a tanácsomat. Ha sehogy nem tudod kiverni a fejedből és szomorú vagy folyamatosan (esetleg depressziós kezdesz lenni) fordulj szakemberhez!

2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj először is fogj egy papírt és csinálj két oszlopot: A negatívumok, a pozitívumoknak is külön egyet.

Aztán súlyozd őket, ezt úgy értem hogy gondold át melyik volt hangsúlyosabb a rossz vagy a jó. Ha ezt végig gondoltad (a leírtak alapján mondjuk szerintem a rossz de nem akarlak befolyásolni tényleg gondold végig!)

Másodszor ne tartsd vele a kapcsolatot! Ha beszélsz vele magadnak ártasz. A kapcsolat köztetek sosem lesz sajnos baráti... szerelemből nem lesz barátság (tapasztalatból mondom).

A következő osztálytalálkozóról ne tiltsd ki! Menj el viselkedj vele normálisan. NEM ÉRDEMELI MEG hogy szeresd a leírtak alapján....

Bár fiatalabb vagyok nálad, de szerintem fogadd meg a tanácsomat. Ha sehogy nem tudod kiverni a fejedből és szomorú vagy folyamatosan (esetleg depressziós kezdesz lenni) fordulj szakemberhez!

2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs véletlenül raktam ki kétszer a választ
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :( Próbálok minden tanácsot megfogadni.Valami csak beválik.
2015. jan. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!