Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok, kaphatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok, kaphatnék tanácsokat? (meleg)

Figyelt kérdés

Az egészről nehéz beszélni, nem is igazán szoktam senkivel a parkapcsolatomrol beszélni, mert a hetero fiú barataimmal nem tudok erről komolyan beszélgetni. A barátommal már két és fél éve együtt vagyunk, minden tökéletesen indult, az első találkozás, az első együttlét... Minden nagyon jó volt és egészen most nyár elejéig, tavasz végéig nagyon jól megvoltunk. A kapcsolatunkban egyre több feszültség lett, ami miatt gyakran vitatkoztunk. Mindig kibekultunk a végén mert rájöttünk, hogy nem bírjuk egymás nélkül.

Viszont most egy hímringyonak érzem magam, mert azthiszem bejön az egyik barátom, aki hetero és gyakran gondolok rá és ez annyira rossz :(. Úgy érzem szeretem a barátomat, nem tudnám elhagyni, nagyon kötődom hozzá, de nagyon bűntudatom van azért mert erre a hetero baratomra gondolok.

Mit tegyek? Mi ilyenkor a megoldás?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

19F


2014. aug. 22. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hetero, akkor felejtsd el! Mindkettőtöknek kellemetlen lenne, ha bármi is történne.. Tereld el a gondolataidat! Vagy lehet, hogy már nem kötődsz annyira a barátodhoz, mint régen, és valami újra vágysz.
2014. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez hetero kapcsolatokban is lehet így. Nem ritka dolog az, hogy egy fiúnak bejön a csaja egyik barátnője, vagy egy lánynak a pasija egyik edzőtársa, stb... Ez azt jelenti, hogy ez egy átlagos dolog, VISZONT egyáltalán nem jó dolog. Ez nem egy olyan dolog, amit egy kapcsolatban (akár hetero, akár homo) eltűrne a másik fél, legalábbis én tuti nem tűrném el. Nem gond, ha bejön, mert ez normális. Nem úgy tekintesz rá (gondolom és remélem), mint egy potenciális pasijelöltre (hiszen tudod hogy hetero), egyszerűen a személyisége és a teste jön be neked. Ilyen van. De inkább fektess több energiát a kapcsolatodba, mert mások (főleg melegek) ölnének egy olyan kapcsolatért, amiben szeretik a másikat és ők is szeretve vannak. Ne játszd el ezt a lehetőséged.

19/F (m)

2014. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!