Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20-25 éves nőnek hol kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-25 éves nőnek hol kéne tartania szerintetek kapcsolatok szintjén?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sehol. ez nm egy verseny.
2015. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol neki megfelel.
2015. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Járjanak valakivel, szeressék egymást, és érezzék együtt jól magukat. Nem kell családtervezés, vagy összeköltözés, én olyan hülyeségnek tartom, ha egyszer a család nem "rúg" ki a családi házból. Persze minden jön majd magától, jelenleg én kapcsolat nélkül vagyok, de sehova nem sietek. 25/F
2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis úgy értem nem kell az elhamarkodott összeköltözés stb...
2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40 felett kezdj el aggódni, addig még ráérsz mindennel...
2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, ha még hisz a gólyában, vagy nem látott közelről beélesített dákót, vagy ha nem tud mit kezdeni vele. Ugyanilyen rossz, ha a királyfit várja, fehér lovon.


Ha így van, akkor szép lassan próbálja meg ezeket a hiányokat bepótolni.

Amúgy még tényleg nem kell sietnie sehova... de azért kicsit gondolkozzon el. Ha 30-35 évesen kezdi el a dolgokat, abból már nehezen lesz gyerek.

2015. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nem mindegy, hogy 20 vagy 25 éves az a nő! 20 évesen még élvezze az életet, persze nem baj ha nem akkora nagy ku*rva... 25 év felett, de inkább olyan 26-27 év felett már azt mondanám, hogy illene olyan fejlett személyiséggel és tapasztalattal rendelkeznie, hogy el tudja dönteni mit akar az élettől és, hogy milyen férfit is akar. értem ezalatt azt, hogy ha családot szeretne akkor ne a falu bikája szintű karaktereket keresse... remélem nem értettem félre a kérdést.
2015. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!