Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimisek! Az osztályotokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimisek! Az osztályotokon belül vannak/voltak már akármilyen testi kapcsolatok valakik között?

Figyelt kérdés

Legyen ez akár hosszú kapcsolat, vagy csak egy éjszaka. Nem muszáj szexnek lenni, csók is annak számít. Csak mert az én osztályom elég fura, van itt 8 fiú meg 23 lány, de mind a 8 fiú összeszedett már egy csajt innen az osztályból (egyet kivéve), van amelyikük kettőt is. Ez csak itt van így, hogy ennyire "bennsőségesek" vagyunk?

végzős osztály, 18L


2014. szept. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nálunk is voltak ilyenek, komoly kapcsolat és rengeteg komolytalan is. Nekem csak komolytalan volt.
2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általában nem szokás mert osztálytalálkozók is lesznek meg hasonlók de ha ilyen szűklátókörűek és ennyire kisstílú az életük hogy csak az osztályon belül képesek ismerkedni akkor egészségükre :D
2014. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a 7 fiúból 4 le is feküdt a csajjal az osztályból. Sehonnan máshonnan nem hallottam még ilyet.
2014. szept. 7. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Egyszer adtam egy pacsit az eggyik lánynak :3

2014. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát de nagy kár hogy én fiúgimibe jártam anno.. :D Miből maradtam ki.. :(
2014. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"bensőséges" helyett belterjes.
2014. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy engem anno megöleltek néha a lányok.
2014. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!