Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét úgy, hogy ne égjek be?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, gimiben évfolyamtársam. Csendesebb, mint az átlag, viszont kedves, vicces, hasonló az érdeklődésű körünk. Nem egy tipikus szívtipró, de nekem valahogy mégis nagyon bejön. :DD Egy kicsit elvontabb.

Még sohasem beszéltem vele, a suliban is keveset látom, mert ritkán vannak az óráink egy emeleten.

Állítólag szokott nézni, de én még sosem vettem észre. A szekrényeink is egy sorban vannak, és mindig arra felém jön, mikor mehetne a másik oldalt is, ami ráadásul közelebb is volna a terméhez. És múltkor szorosan mellettem ment el és rám mosolygott. Nem mintha jelentene valamit, de na..:"D

Meg egyszer volt, hogy egymásra néztünk , de az is elég kínos volt részemről, mert barátnőm hülyéskedett, én meg annyira röhögtem, hogy elment a hangom és ... hát igen elég hülyén nézhettem ki. :'DD

A múltkor még álmodtam is vele, ami elég érdekes volt.:DDD mindegy.XD

A kérdésem igazából az lenne, hogy mi az amivel felhívhatnám a figyelmét, vagy csak úgy random szólítsam meg?

Meg amúgy én ilyen helyzetekben, mindig elszúrom a dolgokat, nagyon félek a kiröhögéstől, meg a visszautasítástól is...:DD

Bocsánat,hogy ha egy kicsit hosszú lett, de dióhéjban ennyi lenne ami fontos. Tényleg NORMÁLIS válaszokat szeretnék kapni... Ha lehet.:DD

És a helyesírási hibákért is bocsi.cc:



Előre is köszönöm a válaszokat!ccc:



2015. jan. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam olyat hogy pakolok a szekrényembe, tudom hogy épp elmegy mögöttem és "véletlenül" hátralépek hogy nekimenjek.

így bocsánatot kérhetsz és tádááá. Beszélgetésbe elegyedtetek

2015. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy egyedül támaszkodik a falnak, mert olvas, vagy egyedül megy ki az épületből, ilyesmi, nyugodtan odamehetsz hozzá. Viszont ezután hagyd, hogy ő nyomuljon. ha akar
2015. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz beégni akkor ne játsz a tűzzel.

amúgy meg tud meg a nevét keresd meg fbn és ott ismerkedj meg vele.

2015. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, majd ha lesz egy megfelelő pillanat és elég bátorságom, biztos kifogom próbálni,mert nagyon tetszenek, csak az a baj,hogy örökké a haverjaival van, és engem sem hagynak nyugodni a barátnőim.:DD

Utolsó, a nevét tudom, be is jelöltem, de nem volt bátorságom ráírni, meg az gondoltam majd biztos rákérdez,hogy honnan ismerem, de végül csak simán visszajelölt.:/ Most meg már nem igazán lehet mivel ráírni...lehet,hogy ezt így elszúrtam.><

De még jöhetnek válaszok, mert nagyon kíváncsi vagyok.:33

2015. jan. 23. 19:45
 5/6 dreamer_1 válasza:

Hmm beszelgess vele? Menj oda hozza ha egyedül lesz! Itt az alakalom vagy lehet sose lesz semmi!

Vagy facen ,,ismerkedjetek,, es suliban mar könnyu lesz!

Irj ra facen.;) es onnan mar megy a beszelgetes.

2015. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.:D Megpróbálok összeszedni elég bátorságot, és ráírni. Remélem nem szúrom el... :"DD Csak...vajon nem fogja furcsállni, hogy fél év után random ráírok?:DD Mert azért engem is meglepne...owo mindegy~ Köszönöm.:3
2015. jan. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!