Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti inkább olyat választotok/vá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti inkább olyat választotok/választanátok párnak, aki kiegészít titeket vagy akivel sok bennetek a közös?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást, sőt, leginkább együtt kell teljesülnie.

Az, hogy kiegészít, nem azt jelenti, hogy teljesen az ellentétem.

2015. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem lehet kulon valasztani a kettot. Mindketto fontos.
2015. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megtaláltam Páromban. De jó nekem.. :-D
2015. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy nagyon egyszerű példát. Én hetero nő vagyok, így nekem a pasik jönnek be. A nemét tekintve egy pasi engem kiegészít, de ahhoz, hogy legyen is valami, az kell, hogy mindketten együtt akarjunk lenni, tehát ez a vágy legyen közös. Még egy példa, vannak olyan párok, ahol mindketten szeretnek a konyhában sündörögni, de az egyik sütni tud jobban, a másik főzni. A tudásuk kiegészíti egymást, az érdeklődésük a konyhai tevékenységek iránt meg közös.
2015. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát mind2...


pl legjobb barátommal a közös dolog bennünk az volt, hogy online játékokon játszunk, de nagyon sok különbség van köztünk, én programozó vagyok nem szeretem a grafikát (de van ilyen végzettségem is), ő grafikus beállítottságú, nem szereti a programozást (de ebből lesz szakmája :D amit igaz én csinálok meg neki kb :D), de napi több órát beszélgetünk skypeon...van, hogy a munka, suli, barátnők, játék a téma...van amikor játszunk, dolgozunk...de igazából eléggé különböző személyiségünk van...mondjuk ő mindig meg tud nevettetni! szóval van közös metszet, de nagyrészt különbözünk és jól kiegészítjük egymást! meghallgatjuk egymás problémáit segítünk amiben tudunk...

ezt azért írtam le (a barátom is fiú), mert egy kapcsolatot is eltudnék képzelni ilyen lánnyal...kis közös metszet van, de mégis főleg különbözők vagyunk! viszont a szórakozás azonos témájú!


a barátnőm...hát vele sincs sok közös...ő eü-is én meg informatikus...én szimplán egy nagyon kedves odaadó szeretni való lányt kerestem (aki ismeri a listám azok szerint talán többet :D)...de ha adott lett volna 2 lány az egyik informatikus a másik eü-is akkor az eü-is lett volna a befutó, 2 okból: emberekkel foglalkozik (barátnőm gyerekekkel ami 5x annyit nyom a latba), meg valahogy nem tudom az informatikus nem az én világom párkapcsolatban...valahogy nem találtam volna vele a hangsúlyt...mert inkább havernak, munkatársnak éreztem volna mint barátnőnek...


ja és különben is így a múltkor tanultam a vitaminokról, meg pár gyógyszer hatásáról :D szóval teljesen más téren fejlődhetek :)


jó a sok különbség és a sok közös pont is! a lényeg, hogy egy hullámhosszon legyünk szerintem...

2015. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább olyat, aki kiegészít.
2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!