Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kaptátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kaptátok az első szájra PUSZItokat? Milyen érzés volt? Felpontozom a válaszírókat!

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok hogy oviban, meg bölcsiben, hanem amikor már tényleg voltak érzelmek már.

És nem a csókotokat mikor kaptátok, hanem a szájra puszitokat:) Nektek milyen érzés volt?


Én ma kaptam az elsőt.:)

14/L


2015. jan. 22. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
22 évesen. Jó volt :)
2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

16 évesen, nagyon szerelmes voltam, elmondhatatlanul örültem neki ^^

17L

2015. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első sima puszi alkalmával szerintem csók is volt, így mindegy. Nem voltak érzelmeim, nem volt jó a csók, de maga az ahogyan történt így visszaemlékezve már, 6 éve volt igencsak mókás. :) 14 voltam én is akkor.
2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14 évesen.

Nagyon is jó volt.

Remegtem mint egy kocsonya.

27/f

2015. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 évesen egy házibulin. Ha komoly érzelmek nem is voltak, a dolog kölcsönös volt. Persze, hogy jó volt, új érzések...:)
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 évesen :) Nagyon jó volt!
2015. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 15 voltam. Nem volt előzetes epekedés a srác iránt, semmi. Csak jött és kész. Csók-puszi egymás után. Kicsit ügyetlen voltam, de soha nem felejtem el, mert különleges volt. Ennek már több mint 10 éve. Kollégium, éjszaka, lebukási veszély :) De csak csók volt, fura volt így az első :D
2015. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, eddig mindenkit felpontoztam!:) Még azért nagyon kíváncsi vagyok más "történetekre" is, úgyhogy nagyon szívesen fogadok válaszokat továbbra is!:D
2015. jan. 22. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

15. Nem volt valami jó, rémesen ügyetlen voltam.

Az első olyan csókot, amibe még a lábam is beleremegett, később kaptam, 16 és fél éves lehettem. Akkor vesztettem el a szüzességemet azzal a fiúval, akibe a mai napig szerelmes vagyok.

És neked milyen volt az első, kedves kérdező? De úgy vélem, az a szmájli a végén elég beszédes ;)

2015. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22,5 évesen, bár nem tudom mit értesz szájra puszi alatt, mert nekem azt hiszem olyan nem volt. Ez, amire azt mondom hogy első volt, azzal a sráccal volt, akibe bele voltam zúgva, pár hónapra rá kezdeményezett, s hazakísért egy nagyobb társaságos kocsmázás után. Egyszercsak magához húzott és előbb csak az ajkaimat csókolta, majd lassan átdugta a nyelvét, de az egész tartott azt hiszem vagy fél percet is. Nem tudom, mert én egyből lefagytam, abszolút meglepődtem, csak annyira emlékszem, hogy gyorsan lepergett a gondolatomban, hogy "egye fene, csókoljon meg, mi lehet rossz, végülis belé vagyok zúgva". S akkor még nem volt se randi se semmi. Utána egyszer találkoztunk, s többet nem keresett - utólag kiegyeztünk s barátok maradtunk. Nagyon elkeserített, de ez a csókos dolog elég szép emlék marad, ha béna is voltam, s nem is tűnt olyan jónak, mert nem viszonoztam a csókot, csak hagytam sodorjon az ár.
2015. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!