Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az első szop*ás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első szop*ás?

Figyelt kérdés

Nagyon akarja már a barátom, úgy érzem, és én is ha úgy adódik, megteszem neki :) de picit félek :( milyen érzés elsőre?

17L


2014. máj. 28. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Hėėė testvėėėr, van egy kis aprod?Leszopom a dákód haver !!!
2014. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát a barátodnak nagyon jó lesz :) Én imádtam , amikor ez megtörtént :D

De akkor viszont legyen egy kis eszed :)) Kérj Te is egy kis nyalifalit , hogy kölcsönös legyen :) Én szerettem például viszonozni :D


F/18

2014. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Semmi nincs benne, a lenyeg h ne undorodj tole:) elvezd teis:) ne fogazz es csinaljd sok nyallal:)

L

2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha ez lesz az első akkor elég arra figyelni,hogy ne fogazz és ne szárazon csináld, tehát nyálazd meg. Neki jó lesz, hidd el.

Amit írtak előttem, hogy ne undorodj az egy nagyon jó tanács. Ha undort látnék barátnőm arcán miközben/mielőtt csinálná, attól rohadtul elmenne a kedvem. :S

2014. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
60%
Én eléggé tartottam tőle először, de nem a saját érdekemet néztem, hanem a barátomét. Pár alkalom után már kifejezetten élveztem, hogy így okozhatok neki örömöt. Az a fontos, hogy élvezd. Ha, élvezed, akkor látja rajtad, ez neki jó lesz és neked is, mivel jobban ráhangolódsz, bátrabb leszel és a nyált se felejtsd el. :)
2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

az elején ne túl mélyre mert hányingered lehet .-)

finoman nyalogasd majd kicsit vedd csak be a szádba - szokjad .-)

majd ha már ez rendben akkor mehet mélyebbre is

ami fontos h te irányítsd h mennyire menjen be

viszont kérd meg arra h mondja el kedvesen ha valami nem okés

kommunikáció fontos !

2014. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi jótanácsokat, ötleteket :)
2014. máj. 28. 12:21
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Semmi extra, tényleg.

Gyakorolj egy uborkán, vagy nem tudom.

Nem olyan nehéz az, csináld, ahogy kényelmes, figyelj a párod reakciójára, és igazából ennyi.

2014. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
láttad már neki amúgy?
2014. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen láttam :)
2014. máj. 28. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!