Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapható lenne abortusztable...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapható lenne abortusztabletta Magyarországon, melyik megoldást választanád?

Figyelt kérdés
Ha nem marad más választás, csak az abortusz...
2010. febr. 8. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a tabit...és én most épp pont nagyon szomorú vagyok hogy magyarországon nincsen.Még mielőtt lefújoznának,védekeztünk,sőt amikor megtudtuk hogy babás vagyunk még nem akartuk elvetetni,madj 9 hetesen multhéten megtudtuk hogy fejlődési rendellenesség lépett fel,és muszáj lesz elmennem "kaparásra"...nagyon aggódom...elég megterhelő az ember lelkének...
2010. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LN09 ***** válasza:

Nekem volt "abortuszom". Azért írom zárójelbe, mert mert nem a tipikus kaparászós módszer volt, hanem nálam kálium inj-ot adtak a magzatok szívébe. Persze ettől még a lényeg ugyanaz. Nálam orvosilag indokolt volt a dolog, mert 4 babám volt. Ahhoz kettőnek esélye legyen, sajnos ez kellett.


Nagyon fájdalmas beavatkozás! De mindez eltörpül az mellet, hogy mekkora lelki fájdalommal jár egy életen keresztűl.

Látni, ahogy küzdenek a pici életükért, és látni ahogy a szívük fokozatosan áll le... Borzalmas!!!

Az én esetem azért más, mint általában annak aki abortuszra megy.


Sajnos sokan nincsenek tisztába azzal, hogy ez mivel jár. Sokan belemennek fiatalaon egy kapcsolatba, nem törödnek semmivel, és hopp máris terhes lesz, aki meg próbálkozik x éve, az csak küzd, küzd, mindenen átmegy, és csak vár a babára.

Szóval ezer oka lehet az abortusznak. Biztosan humánusabb dolog a tabletta, de ha ezt egy fiatal tini megtudná, mi lenne???

"ÁÁÁ, teljesen mindegy, hogy terhes leszek-e, ott van az abortusz tabletta, azzal majd megoldom" Akkor még annyira sem védekeznének az emberek! Szóval én azért meggondolnám kinek adnám! Csak is kizárólag olyannak akinek nyomós oka van rá. Annak aki felelőtlenségből, azzal átéletném az abortuszt!


Én világ életemben védekeztem, pedig korán kezdtem a dolgot, de egyszer sem jutott eszembe, az ami a mai tiniknek. Pl. 13 évesen az a legnagyobb gondja, hogy eddig csak pár pasival feküdt le, vagy éppen terhes lett, vagy 15 évesen már van min. 2 gyereke... Stb.

Amikor babát szerettünk volna férjemmel nem jött össze hosszú ideig, aztán egy doki segített és olyan boldogok voltunk, egészen addig míg meg nem tudtuk, hogy kettőt el kell venni!


Bocsi, ha hosszú voltam, de aki nem éli át nem tudja mekkora fájdalom két baba elvesztése, ráadásul önhibámon kívül kellett őket elvenni!

2010. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!