Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legális már az abortusztablett...

Legális már az abortusztabletta Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom nem!
2009. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy még nem is lesz egy jó darabig,mert állítólag nem megbízható!
2009. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy nem megbizhato,az egy tévhit.Igaz Magyarorszàgon még nem alkalmazzàk,de alàkell tàmasztanom,hogy az évek soràn megvàltoztattàk az összetevöit.

Én sajnos àtestem egy abortuszon.

Dönthettem,milyen modszerrel akarom(nem Magyar orszàgon!!!)

Én a tabletta mellett döntöttem,és nagyon örülök hogy ezt vàlasztottam.Nem kell a korhàzban feküdnöd,

bemész a nögyogyàszatra,alàiratnak veled egy papirt,plussz egy tanu.

Ott beveszel szàjon keresztül egy tabit,màsik kettöt kapsz amit otthon kell hasznàlnod két nap mulva.

Egyet szàjon ,màsikat hüvelybe felhelyezve.

5-6 ora mulva elkezdessz görcsölni(mint a menstruàciokor)

és olyan mintha megjönne a menses,csak dupla erös vérzéssel.

1-2 ora mulva mindennek vége.

Aztàn csak be kell menj egy ellenörzésre.

Igaz nagyon dràga,legalàbbis ha nem vagy biztositot akkor nem olcso(nekem 75 ezer forintomba került)

Ahol élek sokan alkalmazzàk ezt a modszert,mert nem fàjdalmas,gyors menetü,otthon is végezhetö,és biztonsàgos!!!!!!!!!!!!

Jelenleg több mint húsz államban, köztük Franciaországban, Nagy-Britanniában, Svédországban és Svájcban is engedélyezett a gyógyszer használata. Ezekben az országokban a korai fázisban, gyógyszeresen végzett művi terhességmegszakítások aránya körülbelül 50 százalék, és folyamatosan emelkedik. A módszer előnye, hogy sokkal kevesebb szövődménye van, illetve az eddigi tapasztalatok szerint – a hagyományos abortusszal szemben – nem áll fenn a meddővé válás kockázata sem.

2009. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nem engedélyezték nálunk még a tablettát, csak kísérleti jelleggel használták egy pár helyen.Vannak előnyei is, (l.fent), de sajnos vannak káros mellékhatásai.
2009. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!