Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek állandóan a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek állandóan a nők akár hol vagyok? Mit gondolhatnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 09:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vajon ugyanazok a gondolataik mint a férfiaknak ha megnéz egy nőt?Ugye tudjuk mik a gondolataik?
2010. febr. 8. 09:36
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tetszel nekik vagy azért néznek mert ilyen ocsmány embert még nem láttak...
2010. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Végül is két esélyes.:)Lehet legközelebb megkérdezem az egyiktől, hogy mit néz.Ez a legegyszerűbb.
2010. febr. 8. 09:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Helyes döntés szerintem is.
2010. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a fiúkat, néha el is kalandozik a fantáziám. A gondolatok hasonlóak, csak szerintem a nők nem csinálják olyan feltűnően :) A lényeg, hogy örülj neki, hogy megnéznek.


Egyébként három esélyes. Lehet, hogy csak üldözési mániád van :P

2010. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nekem az a véleményem, hogy csak olyan ember vagy aki után megfordulnak -szag vagy külső XD - de ez nem jelenti, hogy ez baj.

És az elöttem szólónak igaza lehet: Üldözési mániád van. :P

2010. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor megbámulnak az utcán a csajok, azt amikor visszafordulok, és látom, hogy néz, akkor elmosolyodnak, vagy gyorsan elfordítják a fejüket, integetnek, stb.

Nincs ebben semmi rossz :D


A lányok is ugyanúgy megbámulják a pasikat, nem csak fordítva :D

2010. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
búúú, bááá mi a faszt nézel, ne nézzé tévézzé
2010. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Slicced? Orrod?
2010. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vagy szép vagy és tetszel a csajoknak,vagy ronda és nevetséges vagy.legalább is én ez miatt szoktam csekkolni egy pasit.
2010. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!