Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akartok elérni az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akartok elérni az életben párkapcsolatban terén?

Figyelt kérdés

Család, gyerekek? Nekem még nem volt komoly kapcsolatom, de azt nem mondanám biztosra, hogy lesz családom, férjem, gyerekeim. Elég sok negatív példát látok és tapasztalatok körülöttem.

L


2015. jan. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre semmit. Nem hiszem, hogy akarok feleséget, gyereket sem egyenlőre.

Manapság már úgysem tartanak semeddig a kapcsolatok.

2015. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

harmóniát, és rugalmasságot.

Gyereket, házasságot én sem, nekem is elég sok negatív példa áll előttem, így elborzadtam az egész képmutatástól amit egyesek házasságnak és családnak neveznek.


De szeretnék egy olyan kapcsolatot, ahol szeretők, társak és barátok vagyunk egyben. Ahol őszintén elmondhatjuk a vágyainkat és megbeszélhetjük a dolgainkat.


Nem életfogytig tartó nagy szerelmet szeretnék, hanem egy korrekt partnert akivel, tisztességben, becsületben le lehet élni a hátra levő életem.


Mindig erre törekedtem.


28 N

2015. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy legyen és tényleg jó legyen.
2015. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kamasz korom óta tudom, hogy szeretnék családot, gyerekekkel. Azt is tudom, hogy személy szerint kb. 30-35 évesen fogok családot alapítani egy olyan nővel, akit akkor ismerek majd meg. Addig élvezem az életet tartós és alkalmi kapcsolatokban és tapasztalatot szerzek.


Fontos hogy nem 3-5-7 évig kell együtt lenni valakivel és aztán gyereket csinálni, mert addigra elillan a szerelem. Találkozok egy nővel mondjuk 31 évesen és ha nagyon klappol minden, akkor rá max. 2 évre simán jöhet az első gyerek. Apukám, nagypapáim és jó pár idősebb barátom/mentorom is így csinálta az életben és nekik bevált. Sok jó példát látok magam körül, szóval pozitív vagyok.


26/F

2015. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életünk végéig tartó boldog házasság, gyerekek.
2015. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Család, 3-4 gyerek, harmonikus kapcsolat a feleségemmel aki egyben nagyon jó barátom is, a barátok és a barátság jó tulajdonságaival.

Én is látok negatív és elkeserítő példákat, de ezek nem eltántorítanak, inkább motiválnak hogy felelős módon készüljek az apaságra, felhasználva sok-sok előttem járó szülő és pszichológus tapasztalatait, hogy boldog és kiegyensúlyozott életet biztosíthassak majd a gyerekeimnek, önzetlenül megtéve értük, amit kell. Erre jelenleg még nem állok készen, a barátnőm még kevésbé hiszen fiatalabb is, de néhány éven belül szeretnénk összeházasodni és belevágni. Addig viszont még felfedezzük együtt a világot, nem hajt a tatár ;)

2015. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!