Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont azon gondolkoztam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont azon gondolkoztam, hogy érdemes egyáltalán komoly párkapcsolatban gondolkodni (lentebb)? 22/F

Figyelt kérdés

A saját korosztályom, illetőleg a mai "világban" szerintem már eléggé könnyűvérű a legtöbg csaj, pl valami gond van a kapcsolattal, kicsit hanyagolja a pasi a csaj pl a munkából adódóan. A csajnak ez rosszul esik, és jön egy másik pasi, aki jófej a csajhoz, és ugye ilyenkor könnyebben el tudja csavarni a csaj fejét, aztán megtörténik a csók, vagy talán több is.

A csaj hiába szereti a párját, de mégis megteszi, még maga se tudja, hogy miért.


Kérdem én, érdemes egyáltalán elkötelezni magát az embernek ? Szerintem a legtöbb kapcsolatban előbb-utóbb úgyis ez lesz.



#rtgtrh
2015. jan. 14. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egyeül vagyok semmint ilyenekkel idegesítsem magamat... Jobb ez így!
2015. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én is éppen ilyesmin gondolkodtam ma. Hogy van-e a világon még olyan férfi vagy nő aki nem csalja meg a párját, ill. nincsenek egyéjszakás kalandjai. Szerintem kevés nagyon az ilyen ember.

17/L

2015. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyéjszakás kalandokkal nincs semmi bajom, amíg mindkét fél egyedülálló... :)
2015. jan. 14. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
A normális kapcsolathoz 2db felnőtt! ember kell akik tudnak beszélgetni,akkor nincs ilyen probléma.
2015. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem valahogy herótom van az egyéjszakásoktól. Szerelem nélkül szexelni? Ááá köszi, nem.
2015. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

És pont ugyanígy megtörténhet ez veled is. Kevés férfi az, aki ellen tud állni egy kósza numerának.

De ha már alapból az esélyt sem adod meg a dolognak, abból nem is lehet semmi. És persze lehet "egyéjszakázni" meg "szexbarátkozni", de egy idő után úgyis hiányozni fog az embernek egy rendes kapcsolat.


És amúgy is mi van akkor ha legrosszabb esetben le is fekszik egy másik sráccal. Úgyis rájön ő is hogy hülye volt, hiszen meglátja, hogy csak addig jópofiztak vele, amíg megkapták azt amit akartak. Aztán majd tanul belőle. Vagy nem. Te meg megbocsátod. Vagy nem.

2015. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nő ilyenbe beleesik az sose tanul belőle. Nem véletlenül esik ebbe a csapdába.
2015. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne hanyagold el :D
2015. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amelyik csaj képes így elcsábulni azt ki kell dobni, az ilyenek csalják meg később a férjüket és azzal takaróznak hogy már "kihült a kapcsolat".
2015. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#1-es jól mondja. Vannak helyzetek, amikor nehéz az egyedülállóság, de összességében nyugodtabb életet él így az ember.
2015. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!