Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha komoly kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatban vagytok, attól még ugyanúgy megmaradtak a veletek ellenkező nemű barátaitok?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, szerencsére minden szuper köztünk.:) Azt is elfogadta, hogy van egy nagyon jó fiú barátom, akivel hébe-hóba találkozni is szoktunk, viszont mégis amikor mondom a páromnak, hogy találkozunk akkor azért látom rajta hogy nem esik jól neki. Mindennél jobban szeretem Őt és soha eszemágában sem lenne szándékosan megbántani, de ezzel a barátommal sem szeretném megszakítani a kapcsolatot, hisz egy igaz barát nagyon sokat ér és tényleg sok helyzeten átsegítettük már egymást. Nem beszélgetünk minden nap facen és csak pár havonta futunk össze, ez meg nem mondható sűrűnek. Sajnos az utóbbi félévben így is picit eltávolodtunk egymástól.

A páromnak is van/volt egy nagon jó lány barátja, azzal a különbséggel, hogy ők személyesen nem találkoztak már vagy 2 éve, csak gépen beszélnek nagy ritkán.

Egy kapcsolatban szerintem jó ha a két félnek megmarad azért egy picit a külön élete is, az, hogy a párja nélkül is találkozzon a barátaival/barátnőivel. Nekem viszont mindig is több volt a fiú barátom, mint a lány(mondjuk enélkül nem ismertem volna meg a páromat sem:) ).

Érdekelne, hogy másoknál hogy van ez. Attól, hogy kapcsolatban vagytok, még megmaradtak a régi ellenkező nemű barátaitok?


2015. jan. 23. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod.

Nem zárják ki egymást új s régi emberek.

2015. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen meg. Nem maradnék egy olyan emberrel, aki nem engedi, hogy tartsam a kapcsolatot az addigi barátaimmal csak azért, mert ellentétes nemű.
2015. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem maradt meg. A párom mindig rosszul érezte magát amikor találkoztam ezzel a személlyel (főleg, hogy régebben a fiú többet akart mint barátság), ezért inkább véget vetettem ennek a barátságnak.
2015. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt sok barátom, és le is morzsolódtak, viszont a párom egyik jó barátja lett az én legjobb barátom.

Mikor szükségem volt segítségre, szó és feltétel nélkül ott volt hogy engem segítsen. Azóta nagyon nővér-fivér kapcsolatunk van. Ha tudom, hogy találkozik vele a párom akkor sütök neki valamit és elküldetem. Mindig hívom, ha felénk jár, hogy ugorjon be.

Párszor a környékünkön elvittem ide-oda.


Viszont a párom nem féltékeny erre a kapcsolatra. Tudja, hogy nincs miért aggódnia.

2015. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, mert összejövök valakivel, még nem leszek más ember. A világ sem lesz más körülöttem. Akit addig életre szóló barátomnak tekintettem, nem fog ismeretlenné válni csak azért, mert valakivel járok. A barátság nem így működik.
2015. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok illúzióromboló lenni, de mi van, ha a kapcsolat véget ér, te meg eldobtad azokat a barátaidat, akikre tényleg számíthattál, csak mert ellenkező neműek?

Nekem volt egy ismerősöm, aki ezt csinálta. Én voltam az egyik "áldozat", aki a barátjának hitte, aztán szó nélkül eldobott, mihelyett bepasizott. Amikor szakítottak, akkor meg csodálkozott, hogy nincs igaz barátja.

2015. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!