Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ezalatt ugyanúgy...

Szerintetek, ezalatt ugyanúgy fog viszonyulni hozzám? Barátnőm szerint ezek után jobban fog kedvelni, mert látja hogy nem adom magam könnyen, és komoly kapcsolatot szeretnék ebből.

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon kedvelek, és ez kölcsönös, járunk ki, sokat beszélgetünk, megtetszett nekem, és úgy vetem észre hogy énis neki, tegnap kimentünk sétálni,mikor elköszöntünk egymástól szokás szerint 1jóéjt puszit adunk egymásnak.de ő többet akart 1puszinál, én meg azt mondtam rá hogy idő kell mindenhez és várjunk, de ő csak mosolygott és azt mondta hogy megért (komoly fiúról van szó, normális, kedves, megértő stb.)viszont, én meg olyan vagyok hogynem adom könnyen magam, és ezt igy szerintem tudtára is adtam, hogy nem vagyok olyan, hogy egy fütyülésre ugrok. értelmes válaszokat kérek, ha lehet.vagy irhattok privátba :*
2013. jún. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj kicsit zárkózottabb vagy de azért tudj engedni. Ha sokáig vissza tartasz minden kis lépést lehet hogy elijeszted a fiút és feladja vagy úgy gondolja csak hülyíted, hiába nem erről van szó részedről.
2013. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha,értem :)
2013. jún. 11. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Én utálom ha visszautasít egy nő. Számomra ez azt jelenti, hogy nem kedvel. Ha ellen tud állni egy csóknak, akkor nem is vonzódik.


Mivel kimagyaráztad magad, ez enyhítő körülmény, de végülis mit mondtál neki: "bocs nem bízom benned eléggé" ez szerintem tök gáz.


Tudom, hogy sokan nem fognak egyetérteni velem, de majd elmondják miért nincs igazam.

2013. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nem :P ő igy mondta hogy máshova szerené a puszit,én meg mondtam hogy...mindenhez idő kell...és ő meg mondta erre hogy igazad van,és megölelt.
2013. jún. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!