Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ramizgult a tanarom? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramizgult a tanarom? Vagy mit akar?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok.

A tesitanaromrol van szo, pontosan nem tudom, de kb 32-33 eves lehet.

Es ma ora utan odahivott mert valami nem volt okes a felevi jegyemmel, mindegy, a lenyeg, hogy egy eleg melyen dekoltalt felso volt rajtam, es hat tobbszor lattam hogy odatevedt a szeme ahova nem kellett volna, egyszer bele is zavarodott a mondandojaba, eleg vicces volt :D

Meg amugy folyton kivetelezik velem, gondolok itt olyanokra h volt mar h jobb jegyet adott, mint amit erdemeltem volna, meg folyton dicser hogy ugyes vagyok meg ilyenek :)

Ez lehet egyszeru szimpatia a diak iranyaba vagy itt szerintetek mas allhat a hatterben? Elore is koszi :)


2015. jan. 23. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én is voltam így a magyar tanárnőmmel. Néha szinte alig írtam valamit mégis sokkal joob jegyet kaptam mint amit érdemeltem volna. :D
2015. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mit csodálkozol, ha ribisen öltözöl!
2015. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg akar dgni :D
2015. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem biztos h tesire mindig mélyen dekoltált polo van rajta. ezen a héten rajtam is az volt, mert nem száradtak meg a normális tesi poloim.

Am nálunk ezert van úgy h a lányoknak női tesi tanár, fiúknak férfi tesi tanár

2015. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egy csak feltűnően kirakja a mellét, még nekem is megakad rajta a szemem nő létemre, de nem azért, mert megakarom dugni.

Szerintem mással is kedves, csak te magadat veszed észre első sorban.

2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Soha nem hordok tesin olyan polot, ez mar ora utan volt :)
2015. jan. 23. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
csaj*
2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én megkérdeztem egyszer a matek tanátról mikor állandóan leste a mellem szépen szóltam neki

tanárur

viszked vagy ennyire kanos mit csinál este az asszonnyal

ez így volt ha elhiszitek ha nem tudniillik nem vagyok egy mintadiák.

azóta nem néz

2015. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3-as haha :D Amugy veszett jo pasi, ha nem a tanarom lenne, kerdes nelkul hagynam, hogy gerincre vagjon :D


Az a durva h masokkal tenyleg nem kedves, sot. Neha eleg bunko szokott lenni oran, vagyis cinikus inkabb. Tehat volt mar h egy baratnomnek beszolt olyat, h az sirva fakadt. De nekem soha.

2015. jan. 23. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó játék! A tűzzel, meg az állásával, mert r*bi vagy!
2015. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!