Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy megbocsásson nekem?

Figyelt kérdés
Ez egy hosszú történet és évek óta fordul kerget a lelkiismeret nem tudok nélküle szabadulni elhagytam a barátnőmet egy szó nélkül mert eléggé ki voltam idegileg nem akartam hogy így végződjön, de nem bírtam tovább hogy mindenki ellenünk van és bánt és én is bántottam az exemet(fizikailag sosem) hazudtam neki és elhagytam egy szó nélkül gyakran álmodok vele mindenfélét és mindig ezzel ébredek fel szeretném elérni hogy megbeszéljük. Mit tanácsoltok?

2015. jan. 24. 02:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez jó pér éve történt, de örülnénk ha megbeszélhetném vele de ő mondta hogy gyűlöl és látni se akar kérlek segítsetek nekem.
2015. jan. 24. 02:33
 2/6 anonim ***** válasza:
mit meg nem adnék érte, ha az én exem így gondolná, mint te :( kb. szó szerint velünk is ugyanaz volt, amit leírtál, csak ő nem akar velem beszélni :(
2015. jan. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miről beszéljetek? Egy férfitól azt várjuk, hogy megvédjen és nem azt, hogy ha kívülről jön támadás akkor abba ő jobban kikészüljön mint mi és a saját gyengesége miatti gondjait rajtunk kitöltve még tőle is bántást és hazugságot kapjunk. Ha szerinted nem érdemelt annyit, hogy beszélj vele akkor most miért furcsa, hogy szerinte Te sem érdemelsz annyit. Igy jártál. Fogadd el. Rendezd el magadban.
2015. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elrendezni magammal ezzel kelek ezzel fekszem le, ezzel álmodok. Tudom hibáztam de depressziós voltam suliba se hagytak békén se itthon és még a kapcsolatunkat se nem sajnáltatni akarom magam ez az igazság 13-14 évesen egy más fél év után már nem bírtam tovább. A gyerekkorom se volt túl jó.
2015. jan. 24. 04:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amikor összejöttünk ő volt 12 én meg 14.
2015. jan. 25. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!