Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Láttam egy lányt a kori pályán, de mire leszólítottam volna (kb 5 perc-et vártam előtte), arra eltűnt. És azóta se láttam. Hogy tudnám megtalálni?
2010. febr. 8. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy,maximum ha sokat jár ő is te is korizni akkor ott,talán
2010. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szimat....keresd...
2010. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
apróhirdetés, rendőrségi feljelentés, akkor országosan körözni fogják, maóónika só
2010. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én eddig még mindenkit megtaláltam.

tippelned kell, hány éves lehet, és hova valósi. iwiw keresés, igen, sokáig tart és bizonytalan, de bejön. nekem már többször, volt hogy 4-5 barátnőn keresztül jutottam el hozzá.sok sikert

2010. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy ismertető jele. Természetes vörös hajú.
2010. febr. 8. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Írd le itt jobban a jellemzőit és hogy melyik városban volt ez, hátha ő is fent van az oldalon.

Vagy menj el megint a koripályára, hátha ő is ott lesz megint;).

2010. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A helyszín Szombathely. Többet már nem kell írnom, mert ahogy tapasztaltam, itt Szombathelyen vörös hajú lány nagyon-nagyon kevés van.
2010. febr. 8. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Hmm, volt egy film nemrég, valami hasonló volt a szitu, és a csávó végigplakátolta a csajt akit a vonatotn látott... és bevált, happy end lett meg minden a végén :D
2010. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

melyik volt az a film? :)


szombathely szép állomás, ottmegy a fa szállitás, kétkislányülapadon, közöttük áll a fa szombathely szépállomás :D


nemolyan nagy hely az, simán megtalálod. sok sikert

2010. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!