Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukámnak volt egy általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámnak volt egy általános iskolai- gimnáziumi szerelme, párja (Ferencz Levente), akivel véget ért a kapcsolata, mert anya Magyarországra költözött, a fiú pedig Marosvásárhelyen (Románia) maradt. Szerintetek, hogy tudnám megtalálni? ,

Figyelt kérdés
hogy anya boldog lehessen 25 évnyi egyedüllét után?Van róla egy régi kép,és az osztálytársaik neve,de rengeteg embert hívnak így, tehát ez nem elég ahhoz,hogy megtaláljam őt. Meghát lehet, sőt biztos,hogy sokat változott külsőleg. Amugy e gy kb. 50 éves férfiról lenne szó.Kérlek segítsetek gyorsan! Előre is köszi!
2011. jún. 28. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Telefonálj be valami "TalkShow"-ba ők majd segítenek.. cserébe viszont sírni kell a kamerának, amikor találkoznak.
2011. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet,de anyu nem szereti a nyilvánosságot!
2011. jún. 28. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg anyukád telefonkönyvét... Biztos meg van neki a száma... Vagy fb.on keresd, ha van anyukádnak facebookja, akkor arról, mert lehet hogy anyukádnak nem az ismerőse, de anyukád régi osztálytársának lehet hogy az ismerőse, és így meg fogod találni
2011. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nincs meg a száma 25 éve nem hallott róla semmit,facebookja sincs, régi osztálytársainak is olyan a nveve,hogy rengeteg ember van belőle fenn.
2011. jún. 28. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Iwiwet nézted? Én most rákerestem, és találtam ey FerenczI Leventét (nem tudom, te elírtad-e, de neki van egy i a végén) és Marosvásárhelyi, 49 éves. Nem néztem tovább, lehet, hogy ott egyszerűbb lenne, mint facebook-on, mert lehet megadni szempontokat
2011. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos nincs i a végén,mert van egy ballagási meghívó amin saját kezűleg és nyomtatottan is le van írva a név és csak simán Ferencz,de azért nagyon köszönöm. Egyébként iwiw nem rossz ötler jár a "like" :)
2011. jún. 28. 17:20
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha betudnád linkelni megköszönném :)
2011. jún. 28. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy "i nélkülit" :)


[link]

2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen közben én is rátaláltam erre a férfira és szerintem ő lenne az de nagyon köszönöm a segítséget ,nem tudom kifejezni hálámat.
2011. jún. 28. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, azért van ez az oldal :)
2011. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!