Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a farkuknál fogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a farkuknál fogva lehet vezetni a férfiakat? Ezzel lehet irányítani őket?

Figyelt kérdés
Ennyi lenne csak az egész?
2015. jan. 24. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eléggé fájhat, ha ott rángatod.
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan bájgúnárokat fogsz ki akkor igen. Nem csak ilyenek vannak. Ne általánosíts :)
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha a fsz feláll az ész megáll!!!
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már akit.
2015. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen így van, de sok esetben elég ennyi is :)

[link]

2015. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az okosabbakat nem.
2015. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elég:D
2015. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem pl. azért nem tud egy nő irányítani, mert tudom hogy mindig szerezhetek magamnak másikat.


Elhagy a fa-.szba? Kidob a pi-.csába? Fenyegetőzik? Hisztizik? Irányítani, zsarnokoskodni akar?


Oké, csinálja. Én meg elköszönök és még azon a héten elmegyek bulikba vagy az utcán/buszon/boltban/stb. megszólítok lányokat és a 10-20-ból akit megszólítottam simán lesz olyan, akivel kedveljük egymást, megadja a számát, stb. aztán mehet minden elölről.


A nők nem tudják irányítani azokat a férfiakat, akik tudnak csajozni és van választási lehetőségük. A nők azokat a férfiakat tudják irányítani, akik nem tudnak csajozni és félnek hogy elvesztik az adott nőt, akkor utána jó ideig megint nem találnak másikat.

2015. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem. De azért leszophatsz.
2015. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tévedés, mert a férfi szívéhez a gyomron át vezet az út
2015. jan. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!