Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akart manipulálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart manipulálni, irányítani? 20/L

Figyelt kérdés

Úgy tűnt alakul valami egy nálam legalább 10 évvel idősebb férfival. Már egy ideje ismertem, teljesen normálisnak tűnt, jó humora is volt, sok mindenről tudtunk beszélgetni. Aztán egy idő után mikor 1-2 dolog megtörtént jött azzal, hogy milyen szar vagyok (konkrétan nem így mondta) már úgy jött le, hogy még nekem kéne hálásnak lennem amiért foglalkozik velem. Szóval elakarta hihetni, hogy minden téren egy sz*r vagyok. De nem értem, ez miért lett volna jó neki? Vagy egyeseknek ez jelenti az örömöt?

Persze megszakítottam már vele mindent, és nem csodálom, hogy 30-on túl nem nagyon ért még el semmit az életben és hogy 20 éven aluliakkal ismerkedik, mert rájuk tud még hatni. Azt hittem rám is, de olyan hülye nem vagyok, tévedett.


2014. jún. 30. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
buksisimi :D
2014. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te nem budapesti vagy véletlen, a fószer meg szegedi?
2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Netán kalocsai?
2014. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lakhely az nem mindegy?
2014. jún. 30. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt a megoldás a kérdésedre: "nem csodálom, hogy 30-on túl nem nagyon ért még el semmit az életben és hogy 20 éven aluliakkal ismerkedik, mert rájuk tud még hatni.Azt hitte rám is, de olyan hülye nem vagyok, tévedett."
2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éljen lecumiznál?
2014. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,én büszke vagyok rád,nagyon jól tetted,hogy ott hagytad! Az ilyenből sosem lesz semmi,aki 30éves koráig nem wr el semmit,nem taläl párt,azzal valami gond van. Szerintem Te jobb ember vagy nála,többet elértél mint ő,gondolom igyekszel is,és ő azért piszkált teged,mert szégyelte magát,meg irigy volt. Az ilyen pasasnak azért kell olyan nő akit irányithat,mert nincs semmi egzisztenciája amiért mint emberre fel lehetne rá nézni,ezért a zsarolással,sakkbantartással,kihasználással,stb-vel éri el azt,hogy a nő felnézzen rá,féljen,vele maradjon!
2015. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!