Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most érzek iránta valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érzek iránta valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit még csak 1x láttam suliba ,akkor nem is nagyon jött be meg semmi, viszont elkezdtünk facebookon irkálni, és a szövege nagyon bejön..és mintha kezdene bejönni pedig egyáltalán nem néz ki jól. Most vagy tényleg bejön, vagy csak az agyam nem tudja elfogadni hogy bejöhet nekem egy ilyen pasi..Viszont azt veszem magamon észre, hogy sokszor gondolok rá, vmiért mindig várom h írjon, visszaolvasom amit irkálunk..nem tudom mi ez velem..én 18, ő 22 éves.
2015. jan. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Össze vagy zavarodva, mert az érzelmeid küzdenek a benned élő ideálokkal, képekkel a jó pasiról.

A leírtakból azt mondanám, hogy igen, bejön neked a srác, de ez csak az én véleményem.

2015. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebbe van valami..
2015. jan. 24. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön. Nem néz ki jól? A belső sokkal fontosabb! Ahogy látom, téged is ezzel fogott meg :) Ne hanyagold el.
2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!