Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy tetszik nekem csupán egy köszönéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy értem az illetővel sajna nincs lehetőségem sokkal többet beszélgetni, csak néha napján egy "Sziát", ami elég elkeserítő... Szerintetek mosolyogni kéne hozzá, vagy mélyen a szemébe nézni, vagy esetleg, akárhogy is próbálkozok lehetetlen vállalkozásba kezdtem?

Előre is köszi! :)



2015. jan. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már az is nagy nehézséget okoz, hogy leírd, hogy lány vagy fiú... tényleg nehéz lesz. Fiú esetében pl. "Szia, szépfiú", ami arra utalna. Lány esetében is kb. annyit, hogy "Szia, Kedves", vagy "Szia, kis gyönyörűség".


17/L

2015. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem mondanék a szia-n kivül semmi jelzőt. mert az elég gagyin is kijöhet.

ha lány vagy akkor egy széles egy mosoly, ha fiú akkor még egy kacsintás kacsintás is belefér.

de mindenképp a szemkontaktus, hogy lássa, ahogy megpillantod attól kezdessz el mosolyogni és boldognak lenni.

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sziát ezer módon lehet mondani.


De nem is kell szia, lehet mást is használni.

Szembe állsz vele a szemébe nézel, mosoly, és egy kicsit gyengédebben mond, hogy jó reggelt, szervusz, vagy hasonlót. Ne odadobd a sziát. Legyen légkör abban a köszönésben!


Rögtön tudni fogja, hogy nem egy sima odavetett szia ez, hanem annál sokkal sokkal több.

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsánat, 15/l, ez lemaradt :D
2015. jan. 24. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia cep fiu akarsz dugni? RAD CUPPAN
2015. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy kedves és mosolygós,nézz a szemébe,és a köszönés mellé odaszúrhatsz azért mindig valami apró megjegyzést.Mondjuk ,,Szia,hogy vagy ma?",meg hasonlók.Vagy esetleg a kis csipkelődések is flörtnek foghatók fel.Sokat segít,ha idősebb,tapasztaltabb emberekkel is beszélgetsz erről,illetve ha olyan közegben mozogsz,ahol gyakorolhatod a flörtöt.
2015. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!