Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit vagy se, barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit vagy se, barátság vagy se?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú a sztori, megpróbálom rövidre fogni, és örülnék, ha valaki mondana véleményt, de ha többen az se baj, fiúk lányok mindegy.


Szoval van egy lány, nekem tetszik, azaz hogy nem csak tetszik nekem... ez már annál több...


Pár hónapja kezdődött beszélgettünk... aztán alakulgatott ez az, aztán lerázott azzal hogy neki vallásosabb muki kell (mert ő vallásos)


Jó de aztán ugye, nem vagyok az a fajta, aki akkor még sokat barátkozik, ha nincs miért, nem fájdítom a szívem, fájt már az eleget. De aztán az egyik nap mondta menjek el vele valahova, és a végén kézenfogva sétáltunk már.


Na de aztán megint jött hogy akkor így meg úgy legyünk varátok, megint jött a mosolyszünet.


De aztán megint ő hívott, akarom mondani nem is hívott, karácsonyi party, ott meg... hát megint az lett a vége hogy kézen fogva kísértem haza..


Ezóta többször voltam már nála, aminek a vége mindig ugyanaz lett, nem semmi extra, már attól függően hogy ezt minek lehet tekinteni, de az ágyában fekve egymás karjaiban végeztük, simogassam, ős simogat.. ilyesmi.


DE!


Ezek után még mindig nem tudja mit akar...ez csak szerintem messze nem barátság már ?

Legutoljára annyit mondott, hogy (szó mi szó olyan helyen dolgozunk, amikor év végén, tehát most sok volt a munka, irodában dolgozunk, ő meg még ráadásul vizsgázott is , szoval jogos)neki a nyugalom kellett nem ezzel foglalkozott, e még mindig nem tuja mit is akar.


Mondtam neki, de mindig nem tudja, szerinte nálam már így is jó nagyra nőtt a rózsaszín köd - amiben némileg lehet igaza is van - de nála nincs ilyen...

Megkérdeztem akkor mi lesz? hát így úgy amúgy, nem temetné a dolgokat.

Edig mindig akkor tepert de nagyon , azután hogy éppen elküldött hogy legyünk barátok, mert én ilyet nem játszok, aztán mindig jött vissza hozzám.


Áh nem tudom leírni röviden, de a lényeg a lényeg, érez valamit vagy se , több ez barátságnál vagy se ?


2015. jan. 24. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább már a hülyítés kategória, te meg nem voltál rámenősebb az elején, így már elkönyvelt másodlagosnak, aki babusgatja ha épp baja van.
2015. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából pont ezt érzem, de ő váltig állítja hogy nincs így.
2015. jan. 24. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
persze hogy azt állítja, te bevallanád ha hülyítenél valakit? nem tennéd, hiszen akkor ott van vége a sztorinak, és nincs hülyítés
2015. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még pár napot adok neki, aztán vagy happy end vagy sírás rívás leesz, de nem én fogok sírni... elsőnek egy óráig vigasztaltam, miután lerázott... aztán írt nekem egy 3 és fél oldalas gépelt a 4es levelet. hogy így úgy ...
2015. jan. 24. 20:17
 5/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Keress egy masikat.
2015. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor szerintetek is én ragaszkodok inkább jobban, ő meg csak elvan, és itt vagyok neki amikor kell valaki?
2015. jan. 24. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Téged határozottan csak hülyítenek.Ha kellenél neki,már rég egy pár lennétek.
2015. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!