Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk pasik! Ha elmondom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk pasik! Ha elmondom, hogy kedvelem akkor már el mer hívni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, úgy érzem bejövök neki. Amikor találkozunk vicces, aranyos, kedves, udvarias velem, néha megérinti a vállam, sokat mosolyog a közelemben, de amúgy nem keres.


Én nem merek kezdeményezni, mert mi van, ha nem félénk, hanem mégse tetszem neki. Úgy döntöttem elmondom neki, hogy kedvelem (ebben még nincs semmi égő, mert nem azt mondom, hogy akarok is tőle valamit). Szerintetek, annak tudatában, hogy kedvelem el mer már hívni valahova? Ha ezek után se reagál, akkor nincs miről beszélni?


2015. jan. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is félénknek nézek ki, közben pedig csak nehezen megnyílós típus vagyok. És ez biztos hogy feloldódna ha látnám egy lányon hogy közeledni próbál.
2015. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Az,hogy kedvel,nekem még kicsit kevés lenne.

Ha kicsit konkrétabban,akkor már megtenném,

persze.

2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
le jófiú le friendzoned
2015. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban félénk akkor ez kevés lesz neki. Talán ha konkrétabb lennél! A mai világban már a nő is kezdeményezhet.
2015. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is félénk vagyok, de azért egy ilyen egyértelmű jelzést már én is észrevennék. Egy próbát megér. 22/F
2015. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kedvenc kulcsszavam: "kedvellek". :D És még ezek után legyek rámenősebb... mission impossible.
2015. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. De miért lenne égő elmondani, hogy akarsz is tőle valamit, ha egyszer így van? Te nem vállalod az esetleges visszautasítás kockázatát, de ő tegye meg?
2015. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!