Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is vannak az óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is vannak az óvszer méretezések?

Figyelt kérdés
Az óvszeren feltüntetett méretek mit jelölnek pontosan? Mit kell hozzá lemérni, és hogy kell számolni vele?

2015. jan. 24. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
gykoarilatilag semmit, mert szélességében a fejedre is rá tudod húzni.
2015. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb gumi szerintem ugyan akkora...
2015. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bemész egy boltba b+ és megnézed.....hogy nemigazán van méretezés, max fajtánként változik. Ízesített, vékonyabb, valósághű(real-feel), ultra, stb


eltérhetnek még anyagukban is...

2015. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha egy óvszerre 54mm van ráírva, az 10.8 cm-es szélességű (körben) péniszre megfelelő?
2015. jan. 24. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda kellett volna figyelni matekon, mi?
2015. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

,,a legtöbb gumi ugyanakkora", a legtöbb farok meg nem.


nem az ízesítésére, anyagára voltam kíváncsi, hanem a méretezésére. (pl. az 52mm-es, az milyen péniszre jó)


fogadni mernék, hogy kettes szinten voltál matekból, öcsi :)

2015. jan. 24. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se tudom, de nem olyan drága, hogy ne tudd kipróbálni a gyakorlatban. Vegyél egy legkisebbet, és próbáld fel, és ha nagyon kényelmetlen, vegyél pár mm-rel nagyobbat!:)

Erre a célra vehetsz a Vaterán vagy apróhirdetésben is 30-50 Ft-ért, ami nagy kiszerelésből van kivéve 1-1 db, azért olcsóbb.:)

Üzletben 100 Ft alatt nem kapsz, ha 1-3 db-os dobozt veszel.

2015. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem pénzkidobás 10-12 db-ost venni sem (ekkor már 60 Ft alá jön ki 1 db), úgyis be kell gyakorolni a használatát, arra jó lesz még akkor is, ha esetleg nem pont az ideális méret.;)
2015. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg vedd gyógyszertárban, és akkor elmondja a patikus a méretezést.
2015. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!