Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szerelmet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelmet vagy a szexuális vonzalmat nehezebb titkolni valaki iránt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
elég szarügy, ha nem tudod rá a választ magadtól, és a gyikesek "szent" véleményét kell kikérned..
2015. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha szerelem alatt azt érted, amikor nem csupán testileg, hanem mint személyhez is vonzódsz valakihez, akkor szerintem egyértelműen azt. Bár én még egyikkel sem buktam le :D
2015. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En mind a ketto"ben Jo vagyok.
2015. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az igazi, mely szerelmet, amibe persze a szexualis vonzalom is beletartozik... azt a legnehezebb. a vagyat, hogy mellette legyel, meg mindent.
2015. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!