Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondolják, nem fogják megtalálni a szerelmet, azok ezt mire alapozzák?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
a jelenlegi helyzetükre
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Az összes eddigi sikertelen próbálkozásra
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
és tapasztalataikra
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nincs önbizalmunk, nem sikerült még sose semmi biztató lánnyal kapcsolatosan, félénkek vagyunk! Vagy elegünk van abból, hogy mindenkivel csak szakítunk.
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Sok a hendikepem és nem vagyok egy Clooney.
2015. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legtöbben csak szimplán qvára lebecsülik magukat, ami nem éppen teszi őket vonzóvá az ellenkező (vagy éppen azonos) nem számára. Ezért elkönyvelik, hogy soha sem lesz esélyük, és hogy ezt eldöntötték, már nem is érzik szükségét a változtatásnak...
2015. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább az én jó szerencsémre alapozok...:D Amúgy nem hiszek a sorsban, de sokszor gondolom úgy, hogy nem mindenkinek van megírva az, hogy sikeresek lesznek mondjuk a karrierjükben vagy a szerelemben. Már nem vagyok annyira fiatal sem, ha mondjuk 3 évet együtt vagyok a következő pasimmal és szakítunk, akkor már lassan gyereket fogok akarni, megint belemenni egy potenciálisan kudarcos kapcsolatba... Én el tudom képzelni magam, hogy lehorgonyzok egy barát mellett akivel kijövünk, vagy csak valakivel, aki tudom, hogy életem végéig képes lenne tolerálni, de nem feltétlen életem nagy szerelme.
2015. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
arra, hogy szerelem nem létezik.
2015. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Idáig sem kaptam sem az élettől,sem a nőktől esélyt sem.Közel kerülni nem tudtam egyhez sem soha életemben...egy csók nem volt az életembe...akkor mit gondoljak mégis?

23/F

2015. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:
Nem tartják magukat semmire, nem veszik észre, hogy bennük is van egy csomó hiba és nem tesznek ellene semmit. A könnyebb utat választják és siránkoznak inkább. Mintha az bármit is megoldana...ezzel még jobban lehúzzák saját magukat.
2015. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!