Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a "kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a "kapcsolatnak" van jövője?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve megismertem egy srácot, kezdetben tényleg csak haverként, barátként tekintettem rá. Rengeteget beszélgettünk chaten, valamint iszogatások alkalmával sokszor találkoztunk mert úgymond egy lett a társaságunk. Teltek a hónapok, párszor nála aludtam, mert felajánlotta, hogyha nem tudok hova menni, akkor nála van hely nekem is, és természetesen az elején nem volt semmi, aztán szépen lassan megtört a jég és lefeküdtünk egymással. Nem mondom, hogy megbántam, mert jó volt, viszont én nem díjazom az ilyen barátság extrákkal kapcsolatokat, ő viszont azt mondta, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, mert élni szeretne, mert még fiatal blabla de ami most megy, az neki teljesen oké. Szerintetek ebből még lehet valami normális kapcsolat, vagy hogyha megszűnik a testiség, akkor a barátságnak is annyi?

20/L ő pedig 24 éves.


2015. jan. 25. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem nagy valószínűséggel lesz normális kapcsolat. :/
2015. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KexxeK válasza:

Megmondta hogy nem akar semmit tőled.

Azokra a bizonyos éjszakákra nagyon jó voltál.

Mi nem érthető???

2015. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, köszi rúgj még belém :D

egyébként miért keres még mindig? vagyis nem szakadt meg a kapcsolat, hanem teljesen olyan mintha ez csak egy plusz lenne a barátságunkban, szóval nézhettek hülyének, de nem értem a helyzetet, mert még nem voltam hasonló szituban

2015. jan. 25. 02:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert barátok attól még maradhattok, hogy nem akar járni veled. :D
2015. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de ez így annyiraaa fura, vagyis számomra az

mert egyébként nekem sem az esetem, és nem mondom, hogy biztos működne a dolog, de nem tudom, lehet már csak a kétségbeesés beszél belőlem, vagy az hogy rákaptam a horogra de jó lenne megpróbálni, lenne egy biztos pont az életemben :D na mindegy, és a legviccesebb, hogy mindig próbál valamivel féltékennyé tenni, de nem értem miért.. hmm

2015. jan. 25. 02:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, szerintem te kicsit túlgondolod a dolgot, vagy bebeszéled magadnak. Ha akart volna valamit azt mondta volna, itt volt az alkalom. :) Nem tudom, hogy nem világos neked. :D
2015. jan. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na jó, ez lehetséges :D azt hiszem kell egy pasi :D:D:D
2015. jan. 25. 02:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Jód dugni téged, de nem kellesz neki. A guminőnél meg olcsóbb vagy, ennyi.
2015. jan. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!