Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jövője lehet ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövője lehet ennek a kapcsolatnak? Volt már más hasonló helyzetben? Első barát, korkülönbség, nagy szerelem.

Figyelt kérdés
A barátnőm 17 éves, én 27. Neki én vagyok az első barátja (lasan 1,5 éve). Szeretjük egymást nagyon, sok áldozatot hoztunk egymásért, de kérdés, hogy meddig tarthat ez? Baj-e, hogy én vagyok neki az első? Milyen jövőnk lehet? (korkülönbség, összeköltözés, gyerek, stb. ) Van aki rendelkezik tapasztalattal ebben a rikta helyzetben?
2010. márc. 10. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Te ezen gondolkodsz, ő meg azon h miben mennyen bulizni!
2010. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

aranyom, 25 évesen jöttél össze egy 15 éves csajjal??

hát megvan rólad a magam véleménye...


Vazul néni 76

2010. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
terhesek vagytok, nagyon sajnálom... :{
2010. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

szerintem szép, ha szeretitek egymást...

előttem szólók: még nem voltatok szerelmesek?

2010. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az a probléma, hogy egy lelkileg teljesen egészséges ember nem lehet szerelmes egy ennyivel idősebb/fiatalabb emberbe. És egy percig sem vonom kétségbe, hogy nagyon szeretik egymást, de ezen kívül nem sok alapja van a kapcsolatnak, és ha a szerelem elmúlik, akkor egy normális kapcoslattal ellentétben itt nem marad meg a szeretet. Egy rémálom lesz. Mert egyszerűen nincs logikus alapja a kapcoslatnak. Nem lehet normális jövője. Egy 27 éves embernek jobbik esetben már gyereket kéne nevelnie. ELég ha ezt a legalapvetőbb dolgot vesszük példának.
2010. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17-27

37-27

47-37

57-47

+-57

+-67

+-77

+-+

2010. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség hogy nem lehet jövőtök. Láttunk már cifrábbat is, és jól sült el. Saját példám. 15 voltam mikor összejöttem egy 23 éves fiúval. Összeházasodtunk, lett két gyerekünk. Szépen éltünk elég sokáig. Végül válás lett a vége, de ha okosabbak vagyunk akkor még mindig együtt lennénk. Szóval ne hallgass senkire, éld az életed. Rajtatok múlik hogy mi lesz ebből a kapcsolatból. Akár együtt is megöregedhettek ha képesek vagytok a másikra figyelni, megbocsájtani, meghallgatni, megújulni. Ugyanolyan esélyetek van boldogan élni mint bárki másnak.
2010. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 18 évig voltunk együtt. 37/N
2010. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Üdv! A bátyám volt hasonló helyzetben. Egy 9,5 ével fiatalabb nője volt. Jobb ha fölkészülsz, hogy nem fog örökké tartani pláne, hogy első pasi. Elöbb vagy utóbb úgyis elkezdi húzni a kíváncsiság és a vére. A bratyóm legalábbis jól rába*ott!
2010. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
16:50 vagyok! Amúgy a saját véleményem meg az, hogy döntsd el, hogy mit akarsz! Párkapcsolatot vagy gyereket nevelni!
2010. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!