Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok ember, hogy a telefon számít a csajozásnál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy engem lányként egyáltalán nem érdekel milyen telefonja van a pasinak, és nekem sincs okos telefonom, mégsem akad gondom az ismerkedéssel.

Mi ez a telefon mizéria? :D

17l



2015. jan. 25. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

csóró maradsz örökre, hogy fogsz majd így egy gazdag pasit ha nem vágod fejből, hogy melyik teló mennyire drága.

A végén még kiderül, hogy egy Armani öltönyt se ismersz fel:D

2015. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, azért remélem nem leszek csóró, csak mert még nem vettem okos telefont. :D
2015. jan. 25. 10:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg Samsung E1200-am van. De igaz, ami igaz, nőm az nincs... xD
2015. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
senki nem gondolja ezt. nemtudom honnan veszed
2015. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nők, első dolgotok hogy megnézitek a cipönket, a ruhánkat, a telefonunkat. Ha valamelyik gagyi, nem márkás cucc, akkor igen komolyan csökken az érdeklődésetek irántuk.

A kérdezőnél láthatóan a telefon kiesett:)

2015. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az a "menő", Frédi és Béni korabeli Nokia telefonom van, és egy elbűvölő menyasszonyom :D Nem is tudtam hogy ez egy paradoxon :D

24F

2015. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg sokat ezt gondolják?
2015. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
én kerültem a okos telefonokat, aztán 2 éve úgy gondoltam kipróbálom. több gondom volt vele 2 év alatt, mint a 15 ezer ft-os telómmal. 1 nap alatt lemerül, 1%-át használtam ki kb a tudásának. ismét a sokak által lenézett telefonomat használom, de amire nekem kell arra tökéletes: sms-t tudok írni, és telefonálásra alkalmas, arról már nem is beszélve, hogy mennyire kényelmes az, hogy elég 3-4 naponta tölteni. viszont igenis számít, ugyanis a lányok többségét érdekli a pénztárca vastagsága, amit a telefon, öltözködés, autó valamelyest visszajelez (megjegyzem, hogy nagyon sokszor nem ad valós látszatot)
2015. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azokat a lányokat szeretem akiknek nincs okos telefonjuk :) mert ha nincs legalább nem azon élnek :)
2015. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj fiúk, az olyan lányok, akiket érdekli az ilyesmi, miért próbáljátok egyáltalán megszerezni?

Egyébként lehet, hogy mert már ebbe csöppentem bele, de szerintem tök jó, ha mondjuk azzal a bizonyos fiúval napközben is tudok ingyen kommunikálni (messenger, viber) vagy küldhetem neki, ha valami érdekeset láttam, vagy eszembe jutott egy utcáról, kirakatról (snapchat).

Egyébként is különböző kedvezményekkel szinte ingyen dobálják az ember után az okostelefonokat.

17L

2015. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!