Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezzel mennyire értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezzel mennyire értetek egyet? Ciki "szingli" nőnek lenni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 25. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság ez a cikk, a csaj csak rinyál mert ketyeg a biológiai órája és nincs pasija 30+ évesen. Nem ciki egyedülállónak lenni és nem mindenki azért az, mert nem kell a kutyának se.
2015. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, de nem is menő, csak egy állapot.
2015. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy él, ahogy akar. Ha valaki úgy él, ahogy az neki tetszik, akkor nem kezdem el miatta sajnálni, csak mert szerintem az nem helyes, vagy mert az engem nem tenne boldoggá.


Egyébként pedig a görcsös ragaszkodás, a "mindegy kit, csak vihessek egy pasit a lagziba táncolni"-felfogást ugyanúgy tarthatjuk szomorú és elkeseredett életstílusnak, hiszen az ember ilyen esetben nem tiszteli, nem szereti saját magát. Akkor már egyszerűbb és kellemesebb lazán venni az egyedüllétet, hiszen okkal vagyunk egyedül. Az egyedüllét pedig lehetőséget ad a saját magunkkal való jó viszony kialakítására.

2015. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ciki ha átázik a gatyád menstruáció közepén, vagy ha kilóg a fika az orrodból. A egyedülállóság csak egy állapot.
2015. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ótvar baromság...?
2015. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem mindegy h vki egyedülálló vagy magányos. Tanuljunk már meg végre különbséget tenni, mert rohadtul nem ugyanaz.
2015. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es leírta a frankót.
2015. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sok értelmes dolgot leír, de olyan sokféle ember van olyan sokféle élettörténettel, hogy nem lehet túl sok mindenkire ráhúzni egy ilyet.

Nem ciki egyedülállónak lenni, az ciki ha szingli vagy és az említett sorozat szereplőit majmoló sznob.

2015. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!